افشاگری از کمک پدر یکی از اعضای BTS به خانواده های کم درآمد در کره با اهدای غذاگروه BTS،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

روزیاتو | بنا بر گزارشات، پدر جیمین، یکی از اعضای گروه بی تی اس، در سه سال گذشته بی سر و صدا و ناشناس با اهدای غذا در شهر بوسان، زادگاه پسرش، به خانواده‌های کم درآمد کمک کرده است.

 

پارک هیون سو از شهریور ۱۳۹۹ این کمک‌ها را به صورت ناشناس انجام داده و ۱۰۰ بسته چندتایی تن ماهی و ۵۲۵۰ جعبه رامن، که در کره جنوبی به نام رامیون شناخته می‌شود، اهدا کرده است. طبق گزارش‌ها، او مجموعاً ۸ بار به خانواده‌های کم بضاعت در منطقه Nam-gu در شهر بوسان، با نام مستعار «Ramyeon Fairy» (پری رامیون) کمک کرده است.

 

ارزش کل این کمک‌ها، حدود ۷۵.۹۵ میلیون وون کره (۵۷۶۰۰ دلار) تخمین‌زده می‌شود.

 

گروه BTS،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

در ۱۴ مرداد، پارک به دفتر مرکزی Nam-gu رفته تا ۵ میلیون وون کره‌ای (۳۷۹۰ دلار) به نام جیمین اهدا کند. اگرچه خود جیمین در Nam-gu به دنیا نیامده، پدرش در حال حاضر در یک کافه در این منطقه کار می‌کند.

 

فراتر از کمک مالی، پارک شخصاً جعبه‌های رامن را به دفتر Nam-gu تحویل داده است.

 

یک منبع رسمی گفته است: «[پدر جیمین] از ما خواست که از این اقلام استفاده کنیم تا مطمئن شویم که هیچ فرد نیازمندی گرسنه نمی‌ماند. او شخصاً جعبه‌های نودل فوری را در کامیون بار کرد و در دفتر گذاشت.»

 

خود جیمین نیز کمک‌های مالی قابل توجهی انجام داده، از جمله ۱۰۰ میلیون وون (۷۵۸۵۰ دلار) که در سال گذشته مخفیانه به بیماران فلج اطفال کمک کرده و ۱۰۰ میلیون وون دیگر برای کمک به کودکان زلزله‌زده در سوریه و ترکیه به یونیسف کره اهدا کرده است.

 

این ستاره گروه بی تی اس در بهمن ۱۴۰۱، ۱۲۰۰ میز و صندلی جدید به دبیرستان هنر شهر بوسان اهدا کرده و مخفیانه ۱۰۰ میلیون وون (۷۵۸۵۰ دلار) در کنار سایر کمک‌های مالی‌اش به اداره آموزش شهری بوسان داده است.

 

گروه BTS،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

اقدامات خیرانه پدر جیمین مورد تحسین تعداد بیشماری از کاربران در اینترنت قرار گرفته است. شبکه‌های اجتماعی مانند X (توییتر سابق)، پر از پیام‌های قدردانی به خاطر تعهد بی‌دریغ او به جامعه‌اش شده‌اند.

 

یکی از کاربران X نوشته است: «پدر جیمین و پسرش آدم‌های بسیار مهربان و خوبی هستند، امیدوارم عشق و شادی نصیبشان شود، زیرا لایق آن هستند.»

 

کاربر دیگری گفته است: «هر دوی آن‌ها قلب مهربانی دارند.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------