معرفی بهترین بازیگر منتخب مرد از سریالهای نوروزی



اخبار فرهنگی - "امین حیایی" بهترین بازیگر منتخب مرد از سریالهای نوروزی معرفی شد

امین حیایی بهترین بازیگر منتخب مرد و بهاره رهنما بهترین بازیگر منتخب زن برای بازی در سریال نوروزی (خوب بد زشت) در مراسم تقدیر از برنامه های برتر نوروز فاطمی سیما معرفی شدند.

اخبار ,اخبار فرهنگی ,بهترین بازیگر منتخب مرد از سریالهای نوروزی

 

به گزارش سینما خبر، در مراسم تقدیر از برترین برنامه‌های نوروزی سیما که عصر امروز در سالن همایش های صداو سیما برگزار شد در بخش مجموعه های نمایشی امین حیایی بهترین بازیگر مرد برای سریال نوروزی خوب بد زشت که از شبکه دو سیما پخش شد انتخاب شد.

بنا بر این گزارش در بخش مجموعه های نمایشی برترین ها یی که معرفی شدند بدین شرح است:
در بخش بهترین بهترین بازیگر مرد: امین حیایی (سریال خوب بد زشت)

بهترین بازیگرمنتخب زن: بهاره رهنما (خوب بد زشت)

بهترین کارگردانی: سیروس مقدم (پایتخت 3)

بهترین تهیه کننده: الهام غفوری (پایتخت 3)

بهترین بازیگر زن: نسرین نسرتی (پایتخت3)

بهترین بازیگر مرد: مهران احمدی (پاتخت 3)

بهترین تدوین : حسین غضنفری (روزهای بد به در)

بهترین موسیقی: آریا عظیم نژاد (پایتخت 3)

بهترین گریم: مجید اسکندری (پایتخت3)

بهترین صدا گذاری: پرتو زاده ( ما فرشته نیستیم) شالچی(روزهای بد بدر)

بهترین طراحی صحنه و لباس: آرزو غفوری (پایتخت3)

بهترین فیلمنامه: محسن تنابنده در مقام بازیگر وسرپرست نویسندگان و خشایار الوند (پایتخت3)

همچنین از عوامل پایتخت سه علیرضا خمسه، احمد مهرانفر، هدایت هاشمی، حاجی عبدالهی و بازیگر نقش چوچانگ تقدیر به عمل آمد.

 همچنین در بخش فیلم های تلویزیونی از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد که بدین شرح است:

بهترین کارگردانی: شبنم عرفی نژاد( تله فیلم فصل تازه- محصول سیما فیلم)

بهترین تهیه کننده: محمد رضا شفیعی (فریادهای خاموش- محصول شبکه 2)

بهترین فیلمنامه: رهبر قنبری و بابک نبی زاده برای نگارش فیلمنامه پنجره - محصول شبکه دو)

بهترین بازیگر مرد:سعید چنگیزیان (دنیای بهتر –محصول سیما فیلم)

بهترین بازیگر زن:ریما رامین فر (چند روز بیشتر- محصول سیما فیلم)

بهترین برنامه های تحویل سال: احسان علی خانی مجری و تهیه کننده و علی زندقی ( برنامه سه ستاره)

بهترین برنامه ترکیبی :قند پهلو ( رضا رفیع کارشناس و مجری ،ناصر فیض کاشانی کارشناس  و امیر قمیشی تهیه کننده)

 در بخش گروه کودک و نوجوان: برنامه کلاه قرمزی (ایرج طهماسب مجری و کارگردان، حمید جبلی صدا پیشه و تهیه کننده ،حمید مدرسی تهیه کننده)

 در بخش برنامه های ورزشی: جام بیستم - مهدی توتونچی تهیه کننده

 در بخش بهترین مدیر دوبلاژ فیلم سینمایی: بهرام زند( فیلم سینمایی 12 سال بردگی و جاذبه)

بهترین مدیر دوبلاژ فیلم های مستند( غلامعلی افشاریه)

 بهترین ترجمه و ویراستاری در حوزه دوبلاژ(حسین شایگان) بهترین صدابردار و صدا گذار در این بخش (سید محمد کشفی)

و بهترین مدیر واحد دوبلاژ حسن ترازنده در این مراسم معرفی و تقدیر شدند.

اخبار فرهنگی - سینما خبر

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022