بازیگر ۸ ساله، کارگردان شد اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,بروکلین پرینس
بروکلین پرینس بازیگر هشت ساله فیلم «پروژه فیلادلفیا» در حال کارگردانی فیلم کوتاهی به نام «رنگ‌ها» است.

 به گزارش مهر،بروکلین پرینس بازیگر خردسالی که سال ۲۰۱۷ با فیلم «پروژه فیلادلفیا» برای خودش نامی دست و پا کرد، اکنون کارگردانی یک فیلم را برعهده گرفته است.

 

پرینس ۸ ساله که در فیلم «پروژه فیلادلفیا» نام خود را سر زبان‌ها انداخت در حال حاضر روی پروژه‌ای به نام «رنگ‌ها» کار می‌کند؛ فیلمی که رویای او را برای تبدیل شدن به یکی از کم سن و سال‌ترین کارگردانان تاریخ محقق کرده است.

 

او این فیلم کوتاه را با کمک گرفتن از شان بیکر کارگردان فیلم «پروژه فیلادلفیا» و بن لوب فیلمبرداری که به تازگی فیلم «مندی» را کار کرده است، کارگردانی می کند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,بروکلین پرینس

این بازیگر خردسال با گذاشتن عکس خود در پشت دوربین در صفحه اینستاگرام چنین نوشت: «رویای من برای کارگردان شدن از «پروژه فیلادلفیا» آغاز شد. من عاشق تماشای کار شان بیکر (کارگردان فیلم) بودم و از شکیبایی، بینش و خلاقیتش الهام می‌گرفتم، از آن زمان به بعد همواره رویای من تبدیل شدن به یکی از کم سن و سال ترین کارگردانان تمام تاریخ بود. امروز سفر من به عنوان کارگردان آغاز می‌شود، از دوست و مربی‌ام، شان بیکر برای به وجود آوردن این باور در من و همچنین گروه شگفت‌انگیز عوامل و بازیگری تشکر می‌کنم. امیدوارم همه شما را سربلند کنم. من نمی‌توانم برای اینکه دنیا رنگ‌ها را ببیند منتظر بمانم.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------