X

رضا عطاران: خیلی نباید من را جدی گرفت اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,رضا عطاران

 

رضا عطاران در گفتگو با مجله فیلم: خیلی نباید من را جدی گرفت. یا تصور بشود من آدمی‌ام که دارای یک تفکری ام و یک ویژگی مخصوص خودم را دارم.

 

 رضا عطاران در گفتگو با مجله فیلم: خیلی نباید من را جدی گرفت.  یا تصور بشود من آدمی‌ام که دارای یک تفکری ام و یک ویژگی مخصوص خودم را دارم. بیشتر آن عشق و دوست داشتن کار برایم مطرح هست و اینکه کاری که انجام می‌دهی نسبت به کارهای قبلی متفاوت باشد.

 

هر دو فیلم «روشن» و «شیشلیک» به آن صورت کمدی نیستند. شخصیت فیلم «روشن»  را کلا در هیچ فیلمی ندیده‌ام. در فیلم ها معمولا سعی می شود قهرمان سازی بشود و قهرمان تغییراتی را در اطراف خودش  ایجاد کند. این فیلم اما درباره آدم‌هایی است که خودشان را آزار می‌دهند و پدر خودشان در می‌آورند و  اگر ظلم یا خیانت می بینند آن فشار را روی خودشان خالی می کنند.

 

از کار اقای عیاری فعلا یک طرح کلی می‌دانیم. چون ایشان مشغول کار هستند. اگر شروع کنند همه پروژه‌ها را تعطیل می کنیم و می رویم آن کار را می سازیم.

 

کرونا نمی تواند به سینما صدمه وارد کند. ما هستیم و کار می کنیم  چون سینما چیزی است که با بازیگوشی که درش هست آدم را به زندگی می چسباند.

 

سینما دیلی 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی