تجاوز، قتل و خشونت؛ جزئیاتی از پرونده پرحاشیه‌ترین بازیگران + تصاویربازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
بازیگران نیز مانند دیگر اقشار جامعه گاهی گرفتار مسائل حقوقی زیادی می‌شوند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پاپ کالچر از ستارگان فیلم پسران آنارشی گرفته تا فیلم اسنوپ داگ، بازیگران نیز گرفتار مسائل حقوقی می‌شوند. آنقدر زیاد که گاهی به نظر می‌رسد شهرت همراه با دردسر است.

 

در حالی که ما عادت کرده ایم افراد مشهور را به جرم‌های کمتری متهم کنیم، اما برخی از بازیگران از این مرز عبور کرده و خود را به جرم‌های خشن بسیار جدی تر متهم می‌کنند. افراد مشهوری در متن از آن‌ها نام برده شده است که به طور رسمی به اتهام قتل دستگیر شده اند یا در طول زندگی خود با اتهامات قتل روبرو شده اند.

 

برخی از این افراد، مانند متیو برودریک یا او جی سیمپسون، از اتهام وارده، تبرئه شدند یا اتهاماتشان کاهش یافت، اما برخی دیگر مانند جو سون از فیلم آستین پاورز در پشت میله‌های زندان هستند، یا برخی از آن‌ها مانند جانی لویس، بازیگر پسران آنارشی، درگذشته اند.

 

ممکن است، جزئیات قتل دلخراش این مجرمان، شما را متعجب کند.

 

متیو برودریک

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

قانون شکنی متیو برودریک اغلب فراموش می‌شود، اما این بازیگر در سال ۱۹۸۷ پس از یک حادثه رانندگی، لحظات سختی را پشت سر گذاشت. برودریک در انیس کیل، ایرلند شمالی در حال رانندگی بود که از یک مسیر اشتباه عبور کرد و باعث تصادف شدید شد. راننده و سرنشین در وسیله نقلیه دیگر بلافاصله  بر اثر این تصادف جان خود را از دست دادند.

 

او به اتهام «ایجاد مرگ توسط رانندگی خطرناک» متهم شد که سرانجام به اتهام خفیف بی احتیاطی در رانندگی کاهش یافت و برودریک به جای اینکه به زندان بیفتد ۱۷۵ دلار جریمه پرداخت کرد.

 

رابرت بلیک

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

رابرت بلیک، به جرم قتل همسرش بانی لی باکلی، محاکمه شد. او که با شلیک گلوله به سر همسرش به قتل متهم شده بود، پس از بازگشت به رستوران برای پس گرفتن اسلحه‌های که ادعا می‌کرد آن جا جاگذاشته است، دستگیر شد.

 

ستاره In Cold Blood به قتل متهم شد، به گفته شاهدان، او سعی کرده آن‌ها را برای ارتکاب قتل استخدام کند. این اتهامات پس از آنکه هیئت منصفه نتوانست به اتفاق آرا تصمیم بگیرد، ارائه شد، اما همه رای به برائت دادند. این تصمیم مورد تأیید قرار گرفت، اما بلیک مجبور شد ۳۰ میلیون دلار به خانواده باکلی با دادخواست ناموفق اعدام بپردازد.

 

او. جی سیمپسون

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

قبل از محاکمه او. جی. سیمپسون، او بیشتر با فوتبال دانشگاهی شناخته می‌شد. او پس از ترک فوتبال به یک بازیگر ثابت در تلویزیون تبدیل شد. او در هر سه فیلم تفنگ برهنه، جهنم برج، یک قسمت از فیلم ریشه‌ها و پروژه‌های متعدد دیگر ظاهر شد. وی همچنین میزبان Saturday Night Live ۱۹۷۸ بود.

 

در سال ۱۹۹۴، سیمپسون به جرم قتل همسر سابقش، نیکول براون سیمپسون و دوستش، ران گلدمن، متهم شد. این دادگاه که «دادگاه قرن» نام گرفت، از زمان دستگیری و تعقیب اتومبیل سیمپسون و تبرئه نهایی سیمپسون، به یک رویداد عظیم رسانه‌ای تبدیل شد. در حالی که در نهایت از اتهامات سیمپسون پاک شد، وی با شکایت مدنی مسئول شناخته شد و دادگاه دستور پرداخت ۲۵ میلیون دلار به خانواده‌های مقتول را صادر کرد. وی بعدا به اتهامات غیرمجاز سرقت راهی زندان شد و در اکتبر ۲۰۱۷ آزاد شد.

 

اسنوپ داگ

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

در یکی از مشهورترین پرونده‌های حقوقی، اسنوپ داگ در ارتباط با قتل فیلیپ ولدرماریام در سال ۱۹۹۳ متهم شد. گفته می‌شود اسنوپ در حال رانندگی با یک وسیله نقلیه بوده در حالی که محافظ وی، مک کینلی لی، به قربانی شلیک کرده است. با دفاع جانی کوکران، سرانجام هر دو نفر از این جنایت تبرئه شدند.

 

جانی لوئیس

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

یکی از فاجعه بارترین سقوط‌ها در این لیست مربوط به جانی لوئیس ستاره سابق پسران آنارشی است که در این سریال نقش Half-Sack را بازی می‌کرد. لوئیس که در فیلم دریک و جاش نیز حضور داشته است، جسدش در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۲ در پارکینگ صاحب خانه اش پیدا شد. اعتقاد بر این است که لویس بعد از کشتن صاحبخانه اش به طور تصادفی باعث مرگ خود شده است.

 

کورت ساتر، خالق پسران آنارشی درباره مرگ لوئیس گفت: «این یک پایان غم انگیز برای یک پسر فوق العاده با استعداد بود که متأسفانه راه خود را گم کرده بود. کاش می‌توانستم بگویم که من از حوادث شب گذشته چقدر شوکه شدم. عمیقا متاسفم که یک زندگی بی گناه را باید در مسیر ویرانگر انداخت. بله، روز عزاداری است، اما همچنین یک روز آگاهی و سپاسگزاری.»

 

جو سون

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

جو سون، معروف به Random Task در آستین پاورز، گذشته حقوقی طولانی و پر دردسری داشته است و چندین اتهام تجاوز علیه او مطرح شده بود. اتهام قتل در سال ۲۰۱۲ به مشکلات حقوقی وی اضافه شد. این بازیگر ۴۴ ساله به ضرب و شتم مرگ هم سلولی خود در زندان متهم شد. وی اخیرا پس از دو هفته دادگاه به اتهام جنون در قتل که به نسبت قتل عمد حکم سبک تری دارد، محکوم شد.

 

ریکاردو مدینه

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

بازیگر پاور رنجرز، ریکاردو مدینه، در ماه مارس به قتل بر اثر جنون، مقصر شناخته شد. همانطور که قبلا گزارش شده بود، مدینه در ژانویه ۲۰۱۵ با دوست هم اتاقی خود، جاش ساتر ۳۶ ساله در مورد نامزد مدینه درگیر شد. اوضاع به سرعت اوج گرفت و جسمی شد، و مدینه چندین بار با شمشیر به ساتر را زد. مدینه به چاقوکشی اعتراف کرد و متعاقباً به شش سال زندان محکوم شد.

 

جرمی لیندهولم

بازیگران ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

جرمی لیندهولم، یکی از اعضای بازیگر در فصل احیای Showtime در Twin Peaks، به جرم اقدام به قتل و اتهامات دیگر در آگوست ۲۰۱۷ دستگیر شد. لیندهولم به عنوان شخصیت میکی در صحنه های مقابل کارل راد، هری دین استنتون ظاهر شد، اما مدت کوتاهی بعد از آن، این قسمت پخش شد، او ادعا کرد که با یک چوب بیس بال به یک زن حمله کرده است.

 

پلیس به این وضعیت واکنش نشان داد و اطلاعاتی را دریافت کرد که نشان می‌داد قصد مظنون، کشتن قربانی است. سپس لیندهولم به جرم اقدام به قتل در درجه دوم و تعرض در درجه دوم جریمه شد. وی همچنین به اتهام تعرض به دوست مقتول متهم شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------