۱۰ رازی که هالیوود در تلاش برای سر به مهر ماندنشان استهالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
در اینجا نکات و راز‌هایی درباره صنعت سینما را می‌خوانید که هالیوود نمی‌خواهد آن‌ها فاش شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واندر لیست، شایعات در هالیوود زیاد است. اما گاهی تفکیک حقیقت از واقعیت دشوار است. با این وجود برخی از اتفاقات ناگواری که از هالیوود می‌شنوید بیش از آنچه تصور می‌کنید حقیقت دارند.

 

هالیوود پر از اسرار و نکاتی است که این صنعت نمی خواهد کسی متوجه آنها شود، اما خواه سوء استفاده جنسی، بدرفتاری با حیوانات یا فساد باشد، شنیدن آن‌ها هیچگاه خوشایند نیست. با این وجود، افشای اسرار نهفته در این صنعت می‌تواند به تغییر ذهنیت‌ها کمک کند. در اینجا ۱۰ راز آورده شده که به شما کمک می‌کند بدانید چه چیزی در پشت پرده سینما پنهان شده است.

 

صنعت سینما از مجرمان حمایت می‌کند

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

هالیوود از اعضای خود بدون توجه به اینکه چه کاری انجام داده اند، محافظت و حمایت می‌کند. برای مثال متیو برودریک در هنگام رانندگی عامل یک تصادف می‌شود و زن و شوهری که در اتومبیل دیگر بودند در جا کشته می‌شوند. به دنبال این حادثه دلخراش جاده‌ای، علی رغم اینکه این بازیگر مقصر بود و در سمت اشتباه جاده رانندگی می‌کرد، فقط ۱۷۵ دلار جریمه به او تعلق گرفت. برخی از افراد حرفه‌ای مبالغ زیادی را برای پوشاندن انواع تخلفات بازیگران دریافت می‌کنند.

 

بدرفتاری با حیوانات در هالیوود رایج است

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

 

با وجود اینکه در پایان فیلم جمله «هیچ حیوانی آسیب ندیده است» نمایش داده می‌شود، به نظر می‌رسد هالیوود به ما دروغ می‌گوید. برای اینکه آن‌ها بتوانند تصاویری نزدیک به واقعیت ایجاد کنند، باید از حیوانات واقعی استفاده کنند. برای مثال ببرِبنگال در فیلم «زندگی پی» در هنگام فیلمبرداری تقریبا غرق شد. همچنین گزارش شده در دشت‌هایی که برای فیلمبرداری سه گانه «هابیت» استفاده شده بود، ۲۵ حیوان از تشنگی مردند. به این ترتیب هر چیزی که در فیلم‌ها نمایش داده می‌شود و گفته می‌شود درست نیست.

 

فساد در گلدن گلوب

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

 

بهترین مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها می‌توانند گلدن گلوب را از آن خود کنند، اما گاهی اوقات می‌توان با برنامه‌های دیگری در این رویداد رقابت کرد و حتی برخی از جوایز را با مبالغ زیادی خریداری کرد. در سال‌های اخیر دامنه فعالیت‌های انجمن مطبوعات خارجی هالیوود از زدوبند و دریافت رشوه گرفته تا طرح سوالات جنسیت‌زده و نژادپرستانه در کنفرانس‌های خبری، هدف انتقادات گسترده قرار گرفته است.

 

پرداخت پول برای داشتن ستاره در پیاده روی هالیوود

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

 

افراد مشهور برای اینکه در پیاده روی مشهور هالیوود ستاره دریافت کنند باید به اتاق بازرگانی هالیوود بروند. آن‌ها همچنین برای داشتن این امتیاز باید آماده پرداخت مبلغ ۳۰ هزار دلار باشند.

 

برخی از بازیگران به دلیل وزن زیاد اجازه حضور در فرش قرمز را ندارند

برخی از قرارداد‌های سینمایی، بازیگران را مجبور به گرفتن رژیم‌های شدیدی می‌کنند که البته نگه داشتن آن‌ها گاهی اوقات دشوار است. گاهی بازیگران برای رسیدن به این تناسب اندام شرایط سختی را تجربه می کنند.

 

کودک آزاری در هالیوود بسیار شایع است

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

  

بازیگر کودک بودن سخت است. در هالیوود شاید بازیگران کودک نسبت به دیگر بازیگران دلایل بیشتری برای شکایت داشته باشند. علاوه بر این گاهی کارگردان فیلم‌ها به نفع خود از کودکان استفاده می‌کنند آن‌ها اغلب مورد سوء استفاده و آزار جنسی قرار می‌گیرند.

 

بازیگران زن کمتر از مردان دستمزد می‌گیرند

احتمال دارد این موضوع را چندبار شنیده باشید، اما در سال‌های اخیر  دستمزد پرداخت شده به بازیگران زن و مرد در هالیوود اختلاف زیادی داشته است. برای مثال امی آدامز و جنیفر لارنس از همکاران مرد خود در فیلم سینمایی «حقه باز آمریکایی» حقوق کمتری گرفتند. البته این مشکل فقط مختص به هالیوود نیست.

 

سرمایه گذاری مافیا در هالیوود برای پولشویی

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

  

سرمایه گذاری در فیلم ها، بهترین راه برای فرار از مالیات و دیگر مسائل مالی است. البته این تنها مافیا نیست که در سینما به منظور پولشویی سرمایه گذاری می‌کند. برخی از سلبریتی‌ها و حتی کارگردان‌ها هم مشکوک به پولشویی هستند. حتی شخصیت‌های مشهوری مثل لئوناردو دی کاپریو، مارتین اسکورسیزی، کریستین بیل و کیسی افلک.

 

برخی از بازیگران زن برای سقط جنین تحت فشار قرار گرفتند

هالیوود ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

  

برخی از بازیگران زن در سال‌های گذشته مانند بتی دیویس مجبور شدند کودک خود را سقط کنند تا این امر باعث خدشه دار شدن حرفه آن‌ها نشود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------