اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی 'ریحانه پارسا' در استانبول! مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید. 

 ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی بود .از بعد مهاجرت ریحانه پارسا او همیشه ویدیوها و عکس های عریان از خودش منتشر کرده است و سبب حاشیه سازی های بسیاری از خودش شد. اخیرا اخباری مبنی بر فوت ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شده است. نام ریحانه پارسا جزء بحث های داغ کلاب هاوس و دیگر فضای مجازی شده است. قتل یا مرگ ریحانه پارسا واقعیت دارد؟

 

به گزارش رکنا، شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می دهد!

 

یکی از شوک آور ترین اخبار، منتشر شدن خبر مرگ ریحانه پارسا بود. نام این خانم بازیگر پر حاشیه و خبر مرگ او در فضای مجازی و بالاخص در کلاب هاوس همه را به تب و تاب انداخته است. خبر مرگ او از طرف ما تایید یا تکذیب نمی شود اما کنار هم گذاشتن تمام شواهد و اخبار حقایق بسیاری را آشکار می کند.

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

این خانم بازیگر در آخرین استوری ایسنتاگرامی خود لیست کار هایی را که باید پیش از مرگ انجام دهد را منتشر کرد. این استوری تعجب بسیاری از مخاطبان را در پی داشت و این در حالی است که به گفته دوستان و کاربرانش در کلاب هاوس او شب گذشته لایوی نامفهوم در ایسنتاگرام گذاشته است و در حالی که قرص سفید رنگی را با مشروبات الکلی می خورد، حرف های نامفهوم تری نیز می زند. تمام این اخبار حدسیات مخاطبان را به خودکشی می رساند.

 

و این بی اطلاعی از بازیگر و تمام شایعات درباره مرگ و یا قتل ریحانه پارسا با کنار هم گذاشتن این شواهد رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما این خبر توسط رکنا تایید یا تکذیب نمی شود.

 

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

خالکوبی‌های عجیب گردن ریحانه پارسا / عکس

ریحانه پارسا در جدیدترین حرکت جنجالی خود، او اقدام به خالکوبی روی گردن خود کرده بود.

 

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

 این خالکوبی نشان دهنده علائم و موج هایی است که هنگام اتصال انسان به دستگاه پزشکی برای نشان دهنده ضربان قلب او به کار می‌رود.

 

شاید او با این علامت نشان دهد که دارد به آخر خط می‌رسد.

 

تکذیب خبر مرگ ریحانه پارسا!

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 واکنش مهدی کوشکی به مرگ ریحانه پارسا! / اخبار بدون سند هستند

مهدی کوشکی ، همسر قبلی ریحانه پارسا درباره مرگ این خانم بازیگر در استانبول به رکنا پاسخی نداد و از دادن اطلاعات در این باره امتناع کرد. تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------