آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,نوبخت

نوبخت: افزایش حقوق بازنشستگان تا ۷۰۰ هزار تومان در سال ۹۹

محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پخش زنده صفحه شخصی خود در اینستاگرام در تشریح افزایش منابع تخصیص یافته…


بیت کوین سقوط کرداخبار,اخبار اقتصادی,بیت کوین
به نظر می رسد اتفاقات اخیر و به خصوص سقوط قیمت نفت دامن بیت کوین را گرفته است و موجب شده است تا این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۰ کاهش ۵۰ درصدی ارزش را تجربه کند.

به گزارش جماران، تا پیش از سقوط قیمت نفت قیمت بیت کوین در ابتدای شیوع ویروس کرونا رشد قابل توجهی را تجربه کرد و کارشناسان پیش بینی می کردند این ارز دیجیتال وارد کانال ۴۵ هزار دلاری شود اما با گسترش شیوع این بیماری و به دنبال آن تصمیمات اوپک و سقوط بی سابقه قیمت نفت بیت کوین نیز افت ارزش بی سابقه ای را تجربه کرد و  این اتفاقات موجب شد ارزش این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۵۰ درصد کاهش پیدا کند.

 

قیمت بیت کوین امروز به ۵ هزار و ۱۶۴ دلار رسیده است و می توان گفت از ابتدای امسال که بیت کوین توانسته بود از مرز ۱۰ هزار دلار عبور کند ارزش آن به نصف کاهش پیدا کرده است.

 

اما بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نیست که دچار بحران شده است بلکه ارز دیجیتال اتریوم نیز کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرده است به طوری که قیمت این ارز دیجیتال با شروع سال جدید میلادی وارد کانال ۱۳۰ دلار شد و با خبر شیوع بیماری کرونا قیمت این ارز دیجیتال به ۱۷۰ دلار رسید اما گسترش هرچه بیشتر این بیماری و سقوط قیمت نفت نیز به این ارز دیجیتال امان نداد به گونه ای که در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۳ دلار خرید و فروش می شود.

 

لایت کوین نیز یکی دیگر از ارزهای دیجیتال پرطرفدار است که با شیوع بیماری کرونا ارزش آن افزایش یافت اما با گسترش شیوع این بیماری و سقوط قیمت نفت این ارز دیجیتال نیز کاهش ارزش ده دلاری را تجربه کرد و درحال حاضر به قیمت ۳۳ دلار خرید و فروش می شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------