عرضه شیرینی در جعبه های پشت طوسی ممنوع شدعرضه شیرینی در جعبه های پشت طوسیاخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
سازمان استاندارد ایران با ارسال نامه ای به اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی فروش وکافه قنادی اعلام کرد که عرضه شیرینی در جعبه های با درب پشت طوسی و فاقد روکش و نشان های بهداشتی ممنوع است.

به گزارش تسنیم، سازمان استاندارد ایران با ارسال نامه ای به اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی،شیرینی فروش وکافه قنادی تهران  اعلام کرد که عرضه شیرینی در جعبه های با درب پشت طوسی و  فاقد روکش و نشان های بهداشتی ممنوع است. همچنین از این اتحادیه خواسته شده است که ضوابط وزنی جعبه های شیرینی رعایت شود.

 

بنابراین گزارش پیرو این نامه اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی،شیرینی فروش وکافه قنادی تهران نیز اطلاعیه ای به شرح زیر به اعضای خود داد.

 

«به استحضار میرساند عطف به نامه سازمان ملی استاندارد ایران از تمامی واحدهای صنفی تقاضا می‌شود نسبت به رعایت وزن جعبه های شیرینی مندرج در نرخ نامه دقت لازم را بعمل آورید همچنین داشتن علامت استاندارد بر روی جعبه و تاریخ تولید و نام شرکت جعبه ساز دارای مهراستاندارد بر روی جعبه های شیرینی الزامی است ، عواقب قانونی ناشی از تخلف در وزن جعبه ها به عهده متصدی واحد صنفی است.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------