اضافه حساب 165 میلیون تومانی کمیسیون مسکن/ تعزیرات جلو آمدکمیسیون مسکن،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان از برگرداندن یک میلیارد و 650 میلیون ریال اضافه دریافتی حق کمسیون از واحد صنفی املاک به شاکی خبر داد.

به گزارش رکنا، علی اکبر مختاری گفت: با اعلام شکایت یک شهروند پیرامون اضافه دریافتی حق کمسیون فروش یک واحد مسکونی توسط مشاور املاک به میزان یک میلیارد و 650 میلیون ریال، شکایت در دستور کار گشت مشترک تعزیرات حکومتی قرار گرفت و در شعبه 6 بدوی (گشت سیار) شهرستان اصفهان رسیدگی شد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان افزود: با بررسی مستندات ارائه شده توسط شاکی و اقرار متصدی مشاور املاک تخلف اضافه دریافتی و گرانفروشی محرز و علاوه بر پرداخت یک میلیارد و 650 میلیون ریال حق شاکی، متهم را نیز به پرداخت سه میلیارد و 300 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

 

مختاری گفت: هرگونه توافق و قراردادی در مشاورین املاک پیرامون دریافت حق کمسیون و دلالی بالاتر از مبالغ رسمی اعلام شده تخلف گرانفروشی و مستوجب تعزیر است.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان افزود: در پی اعلام شکایت شاکی گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی ضابطان از اتاق اصناف شهرستان اصفهان و مراجعه به واحد صنفی تخلف را مشاهده و گزارش تخلف را تنظیم و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------