قیمت طلا و سکه امروز ۱ خرداد ۱۴۰۳ / سکه بهار آزادی ۳۶ میلیونی شدقیمت طلا و سکه ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با کاهش ارزش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. روند نزولی قیمت در بازار طلا متاثر از کاهش قیمت دلار، طلای جهانی و افت تقاضا در بازار داخلی رخ داد و سکه‌های بهار و نیم را یک کانال پایین‌تر نشاند.

 به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز با روند نزولی بازگشایی شد. روز سه‌شنبه سکه‌ بهار و نیم سکه در کانال پایین‌تر معامله شدند و سکه امامی در کانال ۳۹ و ۴۰ میلیونی سرگردان است.

 

قیمت طلا و سکه ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

روند تقاضا در بازارهای مالی به دلیل جان‌باختن رئیس جمهوری و تیم همراه، کاهشی است و بازارهای مالی از رونق چندانی برخوردار نیستند و در حالت نیمه تعطیل قرار دارند. گفتنی‌ست قیمت اونس جهانی طلا هم روی رقم ۲۴۱۶ دلاری ایستاده و کاهش نزدیک به ۱۰ دلاری دارد.

 

نقره ۳ هزار تومان ارزان شد

اونس نقره امروز با کاهش ۲۰ سنتی روی رقم ۳۱ دلار و ۶۵ سنتی ایستاده است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۷ هزار و ۹۷۰ تومانی در حال معامله است و نسبت به روز گذشته سه هزار تومان تومان افت دارد.

 

نیم‌سکه پرچمدار بیشترین کاهش قیمت شد

قیمت سکه امامی امروز سه شنبه ۱ خرداد با کاهش ۲۱۶ هزار تومانی بازگشایی شد و در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۳۹ میلیون و ۹۹۱ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار با رقم ۳۶ میلیون و ۹۲۰ هزار تومانی در حال معامله است و ۲۷۰ هزار تومان کاهش دارد.

 

گفتنی است قیمت نیم‌‌‌سکه با افت ۳۰۰ هزار تومانی یک کانال عقب‌نشینی کرد و با قیمت ۲۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در حال معامله است. قیمت ربع سکه با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی روی رقم ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ایستاده است و سکه گرمی با قیمت ۶ میلیون و ۷۹۰ هزار تومانی در حال معامله است و ۱۰ هزار تومان کاهش دارد.

 

حباب سکه امامی ۴۰۰ هزار تومان رشد کرد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهش دارد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۱۵۸ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۴۳۳ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۴۰ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۳۰ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۲۸۵ هزار تومان در حال معامله است.

 

حباب سکه امروز در تمام قطعات افزایش دارد. حباب سکه امامی ۴۳۰ هزار تومان، سکه بهار ۳۵۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۳ هزار تومان، ربع سکه ۶۱ هزار تومان و سکه گرمی ۷۰ هزار تومان رشد دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------