X

توقف قیمت مسکن در ایستگاه «اسفند»تعطیلی بنگاه‌های ملکی که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد و در ایام تعطیلات نوروز نیز ادامه پیدا کرد، سبب شده قیمت‌گذاری مسکن در ایستگاه «اسفند» ۹۸ متوقف شود. 

به گزارش دنیای اقتصاد ، هر چند تعطیلی بنگاه‌های ملکی یک اتفاق روتین و همیشگی در تعطیلات نوروز به شمار می‌آید، اما معمولا در دوره‌های پیش‌رونق و رونق معاملات، فایلینگ مجازی در بستر اینترنت حتی در روزهای نیمه‌تعطیل هفته دوم نوروز نیز رواج داشت و اگرچه بنگاه‌های ملکی تعطیل بودند، اما مشاوران املاک در زمینه کاری خود از فرصت فایلینگ مجازی استفاده کرده و نسبت به جذب مشتریانی که به‌صورت جدی قصد خرید داشتند، اقدام می‌کردند.

 

  اما در نوروز امسال عملا این نوع بازاریابی نیز به کلی متوقف شده است. هر چند بیانیه‌های ستاد مقابله با کرونا درباره ادامه فعالیت صنف مشاوران املاک تا ۲۰ فروردین اظهارنظری نکرده است، اما با توجه به اینکه فقط اصناف ضروری اجازه فعالیت دارند و از آنجا که اتحادیه این صنف نیز تا ۲۰ فروردین‌ماه تعطیل شده است، عملا تعطیلی این صنف نیز به‌صورت تلویحی گوشزد شده است.  عمده فایل‌های موجود در موتورهای جست‌وجوی ملکی مربوط به روزهای آخر اسفند ماه بوده و تنها موارد انگشت‌شماری ظرف دو سه روز اخیر به بازار فایل‌های اینترنتی فروش ملک اضافه شده که عمدتا از نوع «لوکس» واقع در مناطق شمالی شهر هستند.

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, قیمت مسکن

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی