قیمت مرغ و بوقلمون در بازار ماه رمضان اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, مرغ و بوقلمون
در بازارهای شهرداری در ایام ماه مبارک رمضان، قیمت هر کیلوگرم مرغ ۹ هزار و ۸۰۰ تومان و هر کیلوگرم بوقلمون ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است.

به گزارش ایرنا؛سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در آخرین گزارش خود قیمت انواع گوشت مرغ و بوقلمون را منتشر کرده است. این گزارش، آماری از قیمت این محصولات و آلایش خوراکی مرغ و بوقلمون در میادین میوه و تره‌بار را ارائه می‌کند.

 

مرغ ۹۸۰۰ و بوقلمون ۱۷۹۰۰ تومان

مصرف‌کنندگان مرغ باید بدانند که قیمت اعلام شده از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار برای هر کیلوگرم مرغ کامل ۹ هزار و ۸۰۰ تومان است. این سازمان همچنین برای آن دسته از شهروندانی که تمایل به مصرف گوشت بوقلمون هستند، قیمت هر کیلوگرم لاشه کامل بوقلمون را ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده است.

 

برای شهروندانی که گوشت مرغ و بوقلمون مصرفی خود را از میادین میوه و تره بار تهیه می‌کنند، قیمت هر کیلوگرم ران مرغ و بوقلمون به ترتیب ۱۵ هزار و ۵۰۰ و ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان ثبت شده است. همچنین طبق این نرخنامه، قیمت هر کیلوگرم سینه مرغ ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان و هر کیلوگرم سینه بوقلمون ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان است.

 

سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار در گزارش جدید نرخنامه خود برای مصرف‌کنندگان آلایش مرغ و بوقلمون قیمت تمام محصولات از جمله جگر، دل و سنگدان هر کدام در بسته‌بندی‌های ۴۰۰ گرمی را ذکر کرده است. بر اساس این گزارش، قیمت هر بسته جگر مرغ ۳ هزار و ۳۰۰ تومان و بوقلمون ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت هر بسته دل مرغ ۵ هزار و ۴۰۰ و بوقلمون ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت هر بسته سنگدان مرغ ۵ هزار و ۶۰۰ و بوقلمون ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.

 

در ادامه جدول قیمت انواع گوشت مرغ و بوقلمون بسته‌بندی، فرآورده‌ها و انواع آلایش خوراکی اعلام شده از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار آورده شده است:

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, مرغ و بوقلمون

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------