آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,رئیس کل بانک مرکزی

رئیس کل بانک مرکزی: در حال مذاکره با کشورهای هستیم که ذخایر ارزی ایران در آنجا قرار دارد / اکنون ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و بسیار خوب است

رییس بانک مرکزی با بیان اینکه تدابیری را به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم، گفت: مشکل ارزی نداریم و ذخایر ارزی بانک…


کرایه بین‌شهری 20 درصد گران شد اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, حمل و نقل
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از افزایش 20 درصدی کرایه حمل و نقل ناوگان عمومی بین شهری نسبت به سال 1398 خبر داد.

فریبرز کرمی در گفت و گو با ایسنا گفت: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، کرایه ناوگان حمل و نقل مسافر برون شهری افزایش 20 درصدی داشته و در کرمانشاه هم همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.

 

وی ادامه داد: این افزایش برای همه انواع وسایل نقلیه شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون تمام پایانه‌های مسافری کرمانشاه شامل 16 پایانه عمومی و سه پایانه بخش خصوصی فعال است، یادآور شد: در تمام پایانه‌ها و وسایل حمل و نقل برون شهری، موازین بهداشتی با جدیت رعایت می‌شود.

 

به گفته کرمی، موازین بهداشتی هم برای رانندگان و هم مسافران رعایت می‌شود و تردد به مقاصد پرخطر همچنان با محدودیت انجام خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: به علاوه برای جلوگیری از شلوغی و ازدحام، فروش بلیط نیز به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می‌شود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از فعالیت 196 دستگاه اتوبوس، 908 دستگاه مینی‌بوس و 866 دستگاه سواری در ناوگان حمل و نقل برون شهری کرمانشاه خبر داد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------