توزیع شکر با قیمت مصوبشکر  ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی از توزیع شکر با قیمت مصوب هر کیلو ۱۶هزار و ۳۵۰ تومان برای مصرف‌کننده در خرده‌فروشی‌های سطح شهر خبر داد. 

قاسمعلی حسنی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: به دلیل افزایش غیرمنطقی قیمت شکر در روزهای اخیر وزارت جهادکشاورزی به منظور تعدیل قیمت‌ها و اشباع بازار در قالب طرحی با عنوان رمضان حواله چند صد تن شکر را به اتحادیه بنکداران داده است.

 

وی ادامه داد: اعضای اتحادیه این حواله‌ها را به شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران تحویل داده‌اند و شکر مورد نیاز خود را دریافت کرده‌اند. این شکرها به شرکت‌های بسته‌بندی فرستاده شده و قرار است این شکرها در بسته‌های یک کیلوگرمی در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها توزیع شود.

 

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی اضافه کرد: وزارت جهادکشاورزی شکر را با قیمت هر کیلو ۱۲ هزار و ۵۳۵ تومان به اتحادیه تحویل داده که با احتساب هزینه‌های جانبی قرار است با قیمت هر کیلو ۱۶هزار و ۳۵۰ تومان به دست مصرف‌کننده برسد. یعنی همان قیمتی که سازمان حمایت مصوب کرده‌ است.

 

به گفته وی این طرح باید ادامه‌دار باشد و وزارت جهادکشاورزی حواله‌های بیشتری صادر کند تا با توزیع شکر با نرخ مصوب بازار شکر به ثبات برسد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------