آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,نتانیاهو

نتانیاهو: باید بر تهدید ایران چیره شویم

نخست‌وزیر رژیم صهوینیستی روز دوشنبه مدعی شد که رژیمش باید با آنچه "تهدیدات ایران در منطقه" خوانده، مقابله کند. به گزارش ایسنا به نقل از تایمز او اسرائیل، بنیامین…


ژنرال ارشد آمریکایی: در برابر ایران باید از گزینه‌های غیرنظامی استفاده کنیماخبار,اخبار سیاست خارجی,رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا
رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا تأکید کرد که کشورش باید در برابر ایران، دیپلماسی و گزینه‌های غیرنظامی را در اولویت قرار دهد.

به گزارش تسنیم، ژنرال «مارک میلی» رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا روز چهارشنبه در نشست استماع مجلس نمایندگان این کشور اعلام کرد که از نظر وی دولت آمریکا باید در مقابل ایران به دیپلماسی و گزینه‌های غیرنظامی متوسل شود.

 

این نظامی بلندپایه آمریکایی به نمایندگان کنگره گفت: «من معتقدم که استفاده از نیروی نظامی باید آخرین راهکار باشد، نه اولین راهکار. باید ابتدا همه راهکارهای دیپلماتیک و غیرنظامی را برای حل یک مشکل امتحان کرد.»

 

وی افزود: «برای استفاده از نیروی نظامی ما باید اهدافی روشن و بدون ابهام و همچنین چشم‌اندازی منطقی برای پیروزی داشته باشیم. ما باید محتاطانه، سنجیده و منطقی عمل کنیم. من فکر می‌کنم که در شرایط فعلی، خویشتنداری بهترین واکنش بوده است. اکنون توپ در زمین ایران است. اینکه آنها در آینده چه کاری انجام خواهند داد، تعیین‌کننده واکنش ما خواهد بود. من به ایران هشدار می‌دهم که در رفتارهای بسیار بسیار محتاط باشد.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------