آخرین اخبار سیاست خارجی


اولیانوف،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

اولیانوف: مذاکرات احیای برجام نمی‌تواند ماه‌ها ادامه یابد؛ باید تا فوریه گفت‌وگوها را نهایی کنیم

نماینده روسیه در مذاکرات وین، با اشاره به تجربه منفی ایران در نتیجه سیاست فشار حداکثری آمریکا تصریح کرد که کشورهای مشارکت کننده در گفت‌وگوها تلاش می‌کنند تا درباره تضمین…

بلینکن: در صورتی که ایران به اجرای توافق ۲۰۱۵ بازگردد، ما نیز چنین خواهیم کرد/ پنتاگون: به تلاش برای محدود کردن تاثیرات حمایت ایران از حماس ادامه می‌دهیموزیر امور خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
وزیر امور خارجه آمریکا از توافق اولیه با ایران خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وزیر خارجه آمریکا گفت: در صورتی که ایران به اجرای توافق ۲۰۱۵ بازگردد، ما نیز چنین خواهیم کرد.

 

وی افزود: ما گامی بزرگ را برداشتیم و توافقی اولیه حاصل شده است.

 

او در ادامه گفت: ما مشخص کرده ایم هر طرف باید برای بازگشت به اجرای برجام چه کاری انجام دهد؛ اما این یک پرسش پاسخ داده نشده باقی مانده که آیا ایران آماده است تا کار‌های لازم را برای بازگشت به اجرای برجام انجام دهد؟

 

سخنگوی پنتاگون: به تلاش برای محدود کردن تاثیرات حمایت ایران از حماس ادامه می‌دهیم

ایلنا نوشت: «جان کربی» سخنگوی وزارت دفاع آمریکا با تکرار برخی یاوه‌گویی‌ها درباره سیاست‌های منطقه‌ای ایران، گفت که به تلاش برای محدود کردن تأثیرات حمایت تهران از حماس ادامه می‌دهیم.

 

وی در ادامه ادعاهای خود افزود که «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا روی تهدیدهایی که همچنان از جانب ایران برای منطقه وجود دارد، متمرکز بوده و به هیچ‌عنوان این تهدیدها را فراموش نکرده است.

 

کربی از «حمایت ایران از حماس» به عنوان یک نگرانی دیرینه یاد کرد و گفت که به همکاری با متحدان خود برای محدود کردن تأثیر آن، ادامه می‌دهیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------