آخرین اخبار سیاست خارجی


علی باقری،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

ادامه رایزنی‌ها در وین با محور رفع تحریم‌ها/ نشست ایران و گروه ۱+۴

بیست‌ونهمین روز از هشتمین دور مذاکرات وین که با محور رفع تحریم‌ها جریان دارد، با دیدار مذاکره‌کننده ارشد ایران و نمایندگان گروه ۱+۴ ادامه یافت. به گزارش ایرنا، «علی…

حزب‌الله: برای واردات سوخت از ایران اقدام کرده‌ایممعاون دبیرکل حزب الله لبنان،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که این جنبش برای واردات بنزین و گازوئیل از ایران اقدام کرده است و این کار مقداری زمان می‌برد.

به گزارش شفقنا، شیخ «نعیم قاسم» به رادیو نور لبنان گفت که حزب‌الله در تمامی مصائب کنار مردم لبنان ایستاده و لبنانی‌ها نیز به این حقیقت اطمینان دارند، اما امکانات حزب الله آن مقداری نیست که بتواند بحران فعلی لبنان را حل کند و در این باره باید حکومت لبنان وارد شود.

 

معاون سید حسن نصرالله در خصوص بحران سوخت در لبنان نیز گفت که این جنبش برای واردات بنزین و گازوئیل از ایران اقدام کرده است و این کار مقداری زمان‌ می‌برد اما در زمان خودش ثمره‌اش را نشان خواهد داد.

 

او رئیس بانک مرکزی لبنان را مسئول بخش زیادی از بحران فعلی در این کشور دانست و گفت که او مسئولیت بزرگ و خطیری دارد و به دلیل کارشکنی باید محاکمه شود.

 

نعیم قاسم تأکید کرد که حزب‌الله به دنبال جنگ نیست اما در مقابل تجاوز و حمله دشمن نیز منفعل نخواهد بود و عملیات هفته گذشته حزب‌الله علیه رژیم صهیونیستی به دقت محاسبه شده و طبق دستورالعمل‌ها صورت گرفت و اینگونه نیست که حزب‌الله بخواهد مردم را سپر خود قرار دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------