آخرین اخبار سیاست خارجی


رئیس‌جمهوری ترکیه,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

اردوغان: آماده برداشتن گام‌هایی به سمت اسرائیل هستیم/ به ایران بدهی نداریم

رئیس‌جمهوری ترکیه در مصاحبه‌ای جدید به بررسی مسائل مختلف از جمله سفر خود به امارات، سفر رئیس دولت اسرائیل به ترکیه و سامانه‌های اس-۴۰۰ پرداخت. به گزارش ایسنا، رجب طیب…

آژانس: ایران ۲۰۰ گرم فلز اورانیوم با غنای ۲۰ درصد تولید کرده استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
رویترز به نقل از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش داد که تاکنون ۲۰۰ گرم فلز اورانیوم با غنای ۲۰ درصد در ایران تولید شده است.

به گزارش تسنیم،‌ خبرگزاری رویترز دوشنبه شب به نقل از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش داد که ایران تاکنون 200 گرم فلز اورانیوم با غنای 20 درصد تولید کرده است.

 

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی که به رؤیت خبرنگار رویترز رسیده، اعلام کرده است: «در روز 14 اوت [23 مرداد] آژانس تأیید کرد که ایران از 257 گرم اورانیوم غنی‌شده تا سطح 20 درصد به شکل UF4 (تترا فلوراید اورانیوم) برای تولید 200 گرم فلز اورانیوم با غنای 20 درصد استفاده کرده است.»

 

آژانس در بخش دیگری از گزارش خود یادآور شده است که این گام [تولید فلز اورانیوم 20 درصدی] سومین گام از برنامه چهارمرحله‌ای ایران است و مرحله چهارم شامل تولید یک صفحه سوخت رآکتور خواهد بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------