آخرین اخبار سیاست خارجی


تخت روانچی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

خبری متفاوت درباره حق رای ایران در سازمان ملل

سفیر و نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل از بازگشت حق رای ایران در این نهاد بین‌المللی خبر داد. به گزارش ایرنا، تخت روانچی پیش از این، در 24 دی ماه اعلام کرده…

تایمز اسرائیل: گروه هکری «سایه سیاه» اطلاعات سایت دوست‌یابی دگرباشان اسرائیل را منتشر کرداسرائیل،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
رسانه‌های اسرائیلی خبر می‌دهند که یک سرویس دوستیابی متمرکز بر دگرباش‌ها در اسرائیل نیز یکی از وب‌سایت‌هایی است که هدف حمله سایبری گروه «سایه سیاه» (Black Shadow) قرار گرفته است.

به گزارش انتخاب، گروه هکری «سایه سیاه» که رسانه‌های اسرائیل آن را «مرتبط با ایران» توصیف کرده‌اند، از بامداد روز شنبه، هشتم آبان، به سروِرهای شرکت اینترنتی اسرائیلی «سایبرسرو» رخنه کرده و با خاموش کردن آن، تهدید کرده که اطلاعات به دست آمده را «افشا خواهد کرد».

 

«اترف» یک سرویس دوستیابی بر اساس موقعیت جغرافیایی افراد و یک نرم‌افزار محبوب در جامعه دگرباش‌های جنسی اسرائیل، به ویژه در منطقه تل‌آویو است.

 

داده‌هایی که در اختیار هکرهای «سایه سیاه» قرار گرفته، طیف وسیعی از مشاغل را در برمی‌گیرد؛ از شرکت سفرهای هوایی «پگاسوس» گرفته تا شرکت اتوبوسرانی «دان» و حتی موزه کودکان.


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------