آخرین اخبار سیاست خارجی


مذاکرات وین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

نشست باقری با مذاکره کنندگان سه کشور اروپایی و مورا با حضور کارشناسان

جلسه مذاکره‌کنندگان ارشد ایران، سه کشور اروپایی و نماینده اتحادیه اروپا با حضور تعدادی از کارشناسان در هتل کوبورگ وین برگزار شد. به گزارش ایسنا، مذاکرات وین روز دوشنبه…

نتانیاهو: موضع بنت علیه ایران مرا خرسند کردنتانیاهو،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
در شرایطی که شماری از مقام‌های کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی به شکست سیاست‌های او در قبال ایران اعتراف کرده‌اند او امروز دوشنبه از اینکه «نفتالی بنت»، نخست‌وزیر فعلی رژیم سیاست‌هایی مشابه خودش را در دستور کار قرار داده ابراز خرسندی کرده است.

به گزارش فارس به نوشته روزنامه «جروزالم پست»، نتانیاهو  در جریان سخنرانی در حزب «لیکود» گفته از اینکه نفتالی بنت اکنون سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تری علیه ایران در پیش گرفته خرسند است. 

 

او گفته وقتی که نفتالی بنت و یائیر لاپید قدرت را در دست گرفتند گفتند که تنها پشت درهای بسته مخالفت‌های خود با جامعه بین‌المللی علیه ایران را ابراز خواهند کرد. اما اخیراً نفتالی بنت مخالفت‌های خودش را حتی با دولت جو بایدن به صراحت ابراز کرده است.

 

نتانیاهو در ادامه درباره ویژگی‌های توافق هسته‌ای با ایران هم اظهارنظر کرد و گفت: «تنها توافق قابل قبول، توافقی است که توانمندی هسته‌ای ایران را از بین می‌برد. بدون چنین توافقی، اسرائیل باید آماده باشد تا به تنهایی علیه برنامه هسته‌ای ایران اقدام کند.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------