آخرین اخبار سیاست خارجی

ترامپ،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

ترامپ: ایران از انهدام ارتش ما در عراق سود برد و عراق تابع ایران شد

نامزد ریاست جمهوری آمریکا گفت که جهان دیگر به ایالات متحده احترام نمی‌گذارد. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک،‌ «دونالد ترامپ»، نامزد ریاست جمهوری آمریکا، گفت که جهان…

مقامات آمریکایی: ایران ممکن است در پاسخ به حمله به کنسولگری‌اش در سوریه، یک مرکز دیپلماتیک اسرائیل را هدف قرار دهداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
سی‌بی‌اس به نقل از مقامات امریکایی گزارش داد که تهران در پاسخ به حمله به کنسولگری ایران در دمشق ممکن است یک مرکز دیپلماتیک اسرائیل را هدف قرار دهد. نیویورک تایمز نیز از قول یک مقام اسرائیلی نوشت: تحلیلگران اسرائیلی به این نتیجه رسیده‌اند که ایران خودش به اسرائیل حمله خواهد کرد نه از طریق حزب الله.

سی‌بی‌اس به نقل از مقامات امریکایی گزارش داد که تهران ر پاسخ به حمله به کنسولگری ایران در دمشق ممکن است  یک مرکز دیپلماتیک اسرائیل را هدف قرار دهد.

 

به گزارش«انتخاب»؛ این رسانه نوشت:   تهران در حال برنامه‌ریزی یک حمله انتقامی است و اسرائیل و امریکا به این نتیجه رسیده‌اند که ایران آماده واکنش به بمباران کنسولگری‌اش در دمشق است.

 

ایران ممکن است در پاسخ به حمله به کنسولگری‌اش در سوریه، یک مرکز دیپلماتیک اسرائیل را هدف قرار دهد.

 

این حمله انتقامی، ممکن است از حالا تا پایان ماه رمضان رخ دهد.

 

 مشخص نیست که تهران از خاک عراق، سوریه و یا ایران این حمله را انجام خواهد داد.

 

در این حمله احتمالا از پهپادهای شاهد و موشک‌های کروز استفاده خواهد شد.  

 

 هنوز مشخص نیست که ایران در چه زمانی و به کجا حمله خواهد کرد.

 

نیویورک تایمز نیز از قول یک مقام اسرائیلی نوشت: تحلیلگران اسرائیلی به این نتیجه رسیده‌اند که ایران خودش به اسرائیل حمله خواهد کرد نه از طریق حزب الله.

 

همچنین یک مقام امریکایی به پولیتیکو گفت که «پنتاگون معتقد است که نیروهای امریکا مورد هدف ایران قرار نخواهند گرفت و در حال حاضر  محل دارایی های خود را تغییر نمی دهد»

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------