آخرین اخبار سیاست خارجی

سرپرست وزارت امورخارجه ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

سرپرست وزارت امورخارجه: تبادل پیام [با آمریکا] قطع نشده است؛ الان هم جاری است

سرپرست در پاسخ به سوالی در مورد سفر «بن سلمان» ولیعهد عربستان به ایران گفت: این بحث قبلا هم مطرح شده بود و دعوت متقابل دو طرف از یکدیگر است و در مورد تبادل زمان سفر هنوز…

فایننشال تایمز از پاسخ احتمالی اسرائیل: حمله هوایی به نیروهای نزدیک به ایران در سوریه یا یک کشتی ایرانی در دریای سرخاخبار،اخبار جدید،اخبار روز
فایننشال تایمز نوشت: به گفته تحلیلگران، انتخاب مجدد گزینه حملات هوایی علیه پرسنل ایرانی و نیابتی ها در خارج از ایران، نوعی انتقام گیری کم خطر خواهد بود. به گفته تحلیلگران نظامی، اهداف بالقوه منطقه‌ای دیگر می‌تواند شامل یک کشتی ایرانی باشد که هنوز در دریای سرخ قرار دارد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فایننشال تایمز نوشت: به گفته تحلیلگران، انتخاب مجدد گزینه حملات هوایی علیه پرسنل ایرانی و نیابتی ها در خارج از ایران، نوعی انتقام گیری کم خطر خواهد بود.  

 

یک تحلیلگر سابق حوزه ایران در موساد اسرائیل، گفت: این ماجرا به معنای تلافی است و هم اینکه مهمتر از آن، ما [می گوییم] به کاری که قبل از حمله ایران انجام می دادیم ادامه می دهیم. بنابراین پیام این می تواند باشد که ما به عملیات در سوریه ادامه خواهیم داد.

 

 به گفته تحلیلگران نظامی، اهداف بالقوه منطقه‌ای دیگر می‌تواند شامل یک کشتی ایرانی باشد که هنوز در دریای سرخ قرار دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------