آخرین اخبار سیاست خارجیآمریکا افراد و نهادهایی در چین و ترکیه را بابت حمایت از ایران تحریم کرد

وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه از تحریم ۱۳ فرد و نهاد خارجی در چین، عراق، روسیه و ترکیه ذیل یک قانون مرتبط با ایران خبر داده است. به گزارش فارس، «مایک پامپئو»، وزیر خارجه…


ادعای یک شبکه اسرائیلی: تلفن همراه ایهود باراک هک شده و اطلاعات آن به ایران فروخته شده است! اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , رژیم صهیونیستی
یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی مدعی شد که تلفن همراه نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی توسط عوامل مرتبط با ایران هک شده است.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی مدعی شد که تلفن همراه ایهود باراک، نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی توسط عوامل مرتبط با ایران هک شده و اطلاعات آن به ایران فروخته شده است.

 

این شبکه به نقل از منابع خود اعلام کرد که ایران مستقیما درگیر این موضوع نبوده است بلکه هکرهای خارجی اطلاعات بدست آمده را به ایران فروخته‌اند.

 

طبق گزارش کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی، نفوذ به داخل تلفن همراه ایهود باراک حدود شش ماه پیش کشف شده اما تا امروز رسانه‌ای نشده بوده است.

 

این شبکه اسرائیلی همچنین به نقل از «ناداف آرگامان» مدیر سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شین‌بت) گزارش داد که علاوه بر تلفن همراه ایهود باراک، رایانه شخصی او نیز هک شده است.

 

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی پیش از این نیز در روز پنجشنبه گذشته مدعی شده بود دستگاه اطلاعاتی ایران تلفن همراه «بنی گانتز» رئیس ائتلاف «کاحول لاوان» (آبی‌سفید) و رقیب اصلی بنیامین نتانیاهو برای تصدی سمت نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در انتخابات آتی این رژیم را هک کرده و اطلاعات شخصی داخل آن را به سرقت برده است.

 

پس از مطرح شدن ادعای هک شدن تلفن گانتز، ائتلاف «کاحول لاوان» اعلام کرد حزب «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی یعنی «لیکود» در پشت پرده هک شدن تلفن همراه او قرار دارد.

 

موشه یعلون، وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده بود ایران در پشت پرده هک شدن تلفن همراه بنی گانتز نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------