آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,ظریف

ظریف: اتحادیه اروپا باید به تعهداتش در چارچوب برجام عمل کند

وزیر خارجه ایران در بدو ورود به فنلاند تاکید کرد که ارتباطات کشورمان با اتحادیه اروپا مهم است؛ به ویژه اینکه اروپا در چارچوب برجام تعهداتی در قبال ایران دارد. به گزارش…


اسماعیل هنیه: هیاتی عالی‌رتبه از حماس امروز به تهران سفر می‌کند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,اسماعیل هنیه
رئیس دفتر سیاسی حماس با اشاره به اینکه هیاتی عالی رتبه از این جنبش امروز به ایران سفر می‌کند، افزود که امیدوارم این سفر نتایج مهمی به دنبال داشته باشد.

 به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری شهاب، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد که یک هیات عالی رتبه از حماس امروز به تهران سفر می کند و این سفر چند روز طول خواهد کشید.

 

وی که از طریق ویدیو کنفرانس با خبرنگاران ترکیه‌ای گفت‌وگو می‌کرد، افزود: امیدواریم این سفر نتایج مهمی به دنبال داشته باشد.

 

رئیس دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه امیدواریم سوریه بار دیگر قدرت خود را به دست بیاورد تاکید کرد که جنبش حماس هیچ‌گاه در امور داخلی سوریه دخالت نکرده و نخواهد کرد.

 

اسماعیل هنیه همچنین دیدار وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستی خود در واشنگتن و همچنین دیدارهای متقابل مقامات اماراتی و اسرائیلی را محکوم کرد.

 

وی با اشاره به حمایت‌های ترکیه از مردم فلسطین گفت که مقاومت اسلامی در فلسطین موشک هایی در اختیار دارد که هر نقطه در رژیم صهیونیستی را می‌تواند هدف قرار دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------