آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

آمریکا: رفتار ایران در خلیج فارس را محدود کردیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی موثر بودن ساز و کار فشار حداکثری کاخ سفید بر ایران شد. به گزارش فارس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی مدعی…


کمک ۱۰ میلیون دلاری کویت به ایران برای مقابله با کرونا اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,
وزیر امور خارجه کویت در گفتگوی تلفنی با محمد جواد ظریف از کمک انسان دوستانه ۱۰ میلیون دلاری کویت به ایران برای مقابله با کرونا خبر داد. 

  به گزارش ایلنا، شیخ احمد ناصر الجابر الصباح، وزیر امور خارجه کویت پیش از ظهر امروز در گفتگوی تلفنی با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ضمن اعلام همبستگی با دولت و ملت ایران در مبارزه با شیوع کرونا از کمک انسان دوستانه ۱۰ میلیون دلاری کویت به ایران برای مقابله با کرونا خبر داد.

 

در این گفتگو وزیر امور خارجه کشورمان ضمن قدردانی از دولت و ملت کویت، مبارزه با کرونا را مساله ای جهانی و مستلزم همکاری منطقه ای و جهانی دانست و با تقبیح تحریم های یکجانبه و غیر قانونی آمریکا علیه ملت ایران از کویت خواست در پویش جهانی برای توقف و بی توجهی به این تحریم های غیر انسانی مشارکت فعال نماید.

 

کسی که بیماری واگیر دار خود را مخفی کند مجازات می شود

 

کابینه کویت پیش نویس یک لایحه جدید را علیه کسانی که بیماری واگیردار خود را پنهان کنند تصویب کرد.

 

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، کابینه کویت پیش نویس یک لایحه جدید را در خصوص مجازات کسانی که بیماری واگیردار خود را در این کشور پنهان کنند، تصویب کرد.

 

بر اساس این گزارش، کسانی که بیماری واگیردار خود را از جمله بیماری کرونا پنهان کرده و عامدانه باعث انتقال آن به دیگران شوند تا ۵ سال حبس و یا غرامت ۱۰ هزار دیناری و یا هر دو آنها در انتظارش است.

 

لازم به ذکر است که کویت نیز مانند دیگر کشورهای جهان شاهد گسترش و شیوع ویروس کرونا است به طوری که تاکنون ۱۳۰ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

 

کویت تلاش دارد تا با بستن گذرگاه ها و مراکز تفریحی روند گسترش ویروس کرونا را مهار کند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------