X

گروگان گرفتن دختری بعد شنیدن جواب رد خواستگاری در غرب تهراناخبار,اخبار حوادث,گروگان گیری در تهران
ساعتی پیش، در خیابان استاد معین یک گروگانگیری به دلیل مسایل شخصی پسری ۲۵ ساله رخ داده است.

به گزارش مهر، در خیابان استاد معین تهران، یک مورد گروگان گیری لحظاتی قبل به پلیس اعلام شده است.

 

بر اساس اطلاع نیروی انتظامی، پسری ۲۵ ساله از دختر خانمی که در قنادی واقع در همان خیابان مشغول به کار است، خواستگاری می‌کند و بعد از شنیدن جواب رد، به داخل آن قنادی رفته و دختر و یکی از کارگران را به گروگان می‌گیرد.

 

براساس این گزارش این جوان ۲۵ ساله از کلت کمری برای گروگان گیری استفاده کرده است.

 

مأموران نوپو از دقایق اولیه این گروگان گیری در محل حاضر هستند و سعی دارند که قائله را ختم به خیر کنند.

 

جزئیات گروگانگیری ۳ ساعته در شیرینی فروشی

سردار کیوان ظهیری در گفت‌وگو با ایسنا دراین‌باره گفت: حوالی ساعت ۱۵:۴۰ بعد از ظهر امروز شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و از وقوع گروگانگیری در یک مغازه شیرینی فروشی در محدوده خیابان آزادی بعد از میدان آزادی خبر دادند که بلافاصله عوامل کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی با اشاره به حضور ماموران کلانتری در محل گفت:‌با حضور ماموران کلانتری در محل مشاهده شد که حوالی ساعت ۱۵:۳۰ مردی حدودا ۳۵ ساله با دو قبضه سلاح کمری و یک شی شبیه به بمب  وارد یک شیرینی فروشی شده و به سراغ فروشنده زن این شیرینی فروشی رفته و ظاهرا خواسته‌هایی را از او مطرح کرده است که در نهایت اقدام به گروگان گرفتن این فرد کرده است.

 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه فرد گروگانگیر با حضور ماموران در محل اقدام به شلیک چندین تیرهوایی کرده و از آنان خواست که محل را ترک کنند، گفت: در همین راستا نیز ماموران به بیرون از قنادی رفته و سه واحد خودرویی دیگر نیز در محل حاضر شدند. همزمان  عوامل کلانتری اقدام به محاصره محل و تخلیه اطراف فروشگاه کردند. 

 

ظهیری با اشاره به حضورش در محل گروگانگیری خاطرنشان کرد:‌ ماموران پلیس از طریق عملیات روانی اقدام به مذاکره و صحبت با فرد گروگانگیر کردند که این فرد اعلام کرد که می‌خواهد با پدر و مادر دختری که به گروگان گرفته دیدار کند، در همین راستا نیز والدین این دختر در محل حاضر شده و مشخص شد که گروگانگیر از مدتی قبل به دختری که گروگان گرفته بود علاقه‌مند شده و با هم  ازدواج کرده بودند، اما پس از گذشت یک سال از ازدواجشان پدر این دختر مانع دیدار طرفین شده و با ادامه رابطه آنها مخالفت کرده بود. 

 

وی با بیان اینکه مذاکره والدین گروگان با گروگانگیر نتیجه‌ای نداشت، گفت: حدود چهل دقیقه بنده، رییس کلانتری و سرکلانتر با این فرد مذاکره کردیم و سرانجام توانستیم این فرد را قانع کنیم که خود را تسلیم کرده و گروگانش را آزاد کند. که این فرد خود را تسلیم کرد و دو اسلحه و ریموت شی شبیه به بمب را نیز به ماموران تحویل داد.

 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه گروگانگیری در این محل حدود سه ساعت طول کشید، گفت: فرد گروگانگیر به مقر پلیس منتقل شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

 

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز در محل این گروگانگیری حضور داشت.

 

پایان گروگانگیری دختری در شیرینی فروشی با دستگیری گروگانگیر

مردی که اقدام به گروگان گرفتن دختر موردعلاقه‌اش در یک مغازه شیرینی‌فروشی کرده بود، دستگیر شد.

اخبار,اخبار حوادث,گروگان گیری در تهران

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی