حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان/ یک نفر کشته شداخبار,اخبار حوادث,حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بر اثر برخورد تانکر حامل ٣۰ هزار لیتر گازوئیل با کامیون باری، راننده کامیون باری بنز بر اثر سوختگی شدید در دم جان باخت.

محمدرضا محمدی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ساعت ۹:۳۰ امروز صبح در اثر بی‌احتیاطی راننده تانکر کشنده ایویکو حامل سوخت در برخورد با کامیون بنز در مسیر غرب به شرق، بلوار فرزانگان‌ تصادف شدیدی رخ می‌دهد.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان این‌که در این حادثه هر دو وسیله و راننده غیرمقصر طعمه حریق می‌شوند، افزود: بر اثر برخورد تانکر حامل ٣۰ هزار لیتر گازوئیل با کامیون باری، راننده کامیون باری بنز بر اثر سوختگی شدید در دم جان باخت.

 

وی با بیان این‌که علت تصادف، عدم رعایت حق تقدم ‌از جانب راننده تانکر حامل سوخت توسط کارشناسان پلیس راهور تشخیص داده شد، بیان کرد: در این حادثه راننده غیرمقصر قربانی بی‌احتیاطی راننده مقصر شد.

اخبار,اخبار حوادث,حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان
اخبار,اخبار حوادث,حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان

 

محمدی تصریح کرد: رانندگانی که حامل مواد سوخت و خطرناک هستند، با توجه به اینکه محموله خطرناک جابه‌جا می‌کنند، باید بسیار محتاط‌تر و قانون‌مندتر از سایر رانندگان عمل کنند.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خاطرنشان کرد: بی‌احتیاطی راننده تانکر کشنده ایویکو منجر به قربانی شدن یک راننده بی‌گناه و بروز خسارت به خودروها و سوخت شد و ساعت‌ها مسیر بسته شد و پلیس و آتش‌نشانی درگیر این حادثه شدند و چند اصله درخت نیز در این حادثه طعمه حریق شد.

اخبار,اخبار حوادث,حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان
اخبار,اخبار حوادث,حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان

 

محسن گلابی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان درباره این حادثه گفت: صبح امروز در پی تماس یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵، مبنی بر آتش‌سوزی کامیون حامل بار و تانکر سوخت در بلوار فرزانگان جنب باغ فدک، ایستگاه‌های شماره‌۶، ۴، ۷، ۱۶، ۱۹ و ۲۲ و آتش‌نشانی دولت‌آباد به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی با بیان این‌که در این حادثه بر اثر برخورد کامیون حامل بار با تانکر سوخت حامل ۳۰ هزار لیتر گازوئیل، راننده کامیون باری بر اثر سوختگی شدید در دم جان باخت، افزود: وضعیت جسمانی راننده تانکر سوخت مطلوب است، اتاق راننده تانکر حمل گازوئیل در این حادثه دچار سوختگی شد و قسمت جلوی کامیون باری نیز به همراه ۲۰ درصد از بار آن طعمه حریق شد؛ سرعت عمل آتش‌نشانان مانع از توسعه حریق و خسارت‌های بیشتر در این عملیات شد.

 

اخبار,اخبار حوادث,حریق تانکر حمل سوخت در اصفهان

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی