۱۴ کشته و ۱۱ مصدوم در تصادف زنجیره‌ای محور سبزوار اسفراین/۲ کودک در میان کشته‌شدگاناخبار,اخبار حوادث
بر اساس اعلام معاون عملیات آتش‌نشانی و رئیس اورژانس سبزوار بر اثر تصادفی که امروز در کیلومتر ۱۲ محور سبزوار به اسفراین به وقوع پیوست، ۱۴ تن بر اثر شدت جراحت جان باختند و ۱۱ تن دیگر نیز مصدوم شدند.

در همین خصوص معاونت عملیات آتش‌نشانی سبزوار در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۱۱.۲۰ به آتش‌نشانی اعلام گردید و نیروها بعد از ۷ دقیقه در محل حادثه حضور پیدا کردند که بلافاصله بعد از رسیدن به محل اقدام به بیرون آوردن اجساد نمودند.

 

هادی زارعی با بیان اینکه یکی از مصدومان در حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده، مطرح کرد: این تصادف زنجیره‌ای بین دو خودرو سنگین تریلی و ۱۰ تن، یک خودروی نیسان و چهار خودروی دیگر پراید به وقوع پیوسته بود.

 

وی عنوان کرد: این حادثه در منطقه‌ای نرسیده به سه‌راه کراب به وقوع پیوست. بر اساس آنچه گفته شده تریلی که از گردنه بلاش‎آباد به سمت پایین و سبزوار در حرکت بوده، سرعت زیادی داشته اما علت اصلی توسط پلیس‌راه در دست بررسی است.

 

زارعی گفت: متاسفانه در این حادثه دلخراش که عملیات امداد و نجات آن تا ساعت ۱۳.۳۰ به طول انجامید، فوت‌شدگان از زیر چرخ‌های تریلی و آهن‌پاره‌های خودروهای سواری بیرون کشیده شدند. به دلیل شدت حادثه برخی از این افراد قابل‌ شناسایی نبودند.

 

وی با بیان اینکه اجساد بعد از جمع‌آوری تحویل نیروهای اورژانس شدند، گفت: در میان این ۱۴ تن که جان خود را از دست دادند، دو کودک دختر و پسر، سه خانم و تعداد دیگر آقا بودند.

 

معاون عملیات آتش‌نشانی اظهار کرد: متأسفانه این محور بسیار حادثه‌خیز است و تا کنون در همین نقطه چندین مورد حادثه دلخراش داشته‌ایم.

 

وی افزود: مصدومان حادثه توسط نیروهای اورژانس بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند. از شهروندان تقاضا داریم ضمن رعایت فاصله طولی حتما کمربند ایمنی را ببندند.

 

بر اساس اعلام نظر رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی علت وقوع تصادف زنجیره‌ای در محور سبزوار اسفرایننقص فنی در ترمز تریلی بوده است.

 

در ادامه مسلم فائق‎نیا، مسئول روابط عمومی اورژانس سبزوار، به ایسنا گفت: عوامل اورژانس بلافاصله پس از رسیدن به محل مصدومان را به صورت سرپایی درمان و در ادامه به بیمارستان شهید بهشتی سبزوار منتقل کردند.

 

وی اظهار کرد: کامیون این حادثه نیز حامل آرد بوده است. این تصادف در محور سبزوار اسفراینبه وقوع پیوسته است. مصدومان به وسیله ۴ دستگاه اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی