قتل یک زن ۵۵ ساله در همداناخبار,اخبار حوادث
معاون اجتماعی پلیس استان همدان گفت: انگیزه قتل یک خانم ۵۵ ساله در شهرستان کبودرآهنگ در حال بررسی است.

به گزارش مهر، حسین بشری با اشاره به اینکه ادعای فرزند مقتول، اظهار کرد: دو روز پیش یک فقره درگیری در یکی از مناطق شهرستان کبودرآهنگ به فوریت‌های پلیسی اعلام و بلافاصله مأمورین شهرستان در محل حاضر و با پیکر بی جان یک خانم و یک مرد میانسال مواجه می‌شوند.

 

وی افزود: فرزند این خانواده مدعی شده فرد قاتل وارد منزل آنها شده و مادرش را به قتل رسانده است.

 

معاون اجتماعی ناجا در استان همدان با بیان اینکه نامبرده با شنیدن صدای درگیری به کمک مادرش رفته و با زدن چند ضربه به قاتل؛ او را مهار و با کمک همسایگان موضوع را به پلیس اطلاع داده است، اضافه کرد: قاتل در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف و مدعی شده یک دستگاه موتورسیکلت به این خانواده فروخته و پول آن‌را دریافت نکرده است و برای گرفتن وجه به منزل مقتول مراجعه کرده است.

 

بشری با اشاره به اینکه متهم ادعا کرده است به علت دریافت طلب خود مراجعه کرده است، ادامه داد: متهم بیان کرده است که وقتی برای گرفتن وجه به درب منزل آنها رفتم با این خانم درگیر و چند ضربه به او زدم و در همین حین پسر خانواده آمد و با من درگیر شد.

 

معاون اجتماعی پلیس استان همدان افزود: تحقیقات پلیس برای مشخص کردن علت و انگیزه دقیق این پرونده در حال بررسی است و گمانه زنی‌های مطرح شده مبنی بر سرقت فعلاً تأیید نمی‌شود، بدیهی است نتیجه بررسی فرضیات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی