آخرین اخبار حوادث

حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

راز برادرکشی در طبقه ششم

مرد جوانی که برادرش را به خاطر اختلافات مالی در نیم طبقه ششم یک ساختمان مسکونی با ضربه چاقو به قتل رسانده و پیکر خون آلود وی…

دختر دانشجو به جای آب اسید خورددختر دانشجو که در خانه دوستش میهمان بود به جای آب، اسید خورد و روانه بیمارستان شد.

به گزارش ایران ؛ چند روز قبل، مرد میانسالی به پلیس رفت و مدعی شد برای دختر دانشجویش حادثه تلخی رخ داده است. او گفت: دخترم به خانه یکی از دوستانش برای میهمانی رفته بود که ساعتی بعد از بیمارستان با من تماس گرفته و اعلام کردند که دخترتان اسید خورده است. در حالی که شوکه بودم سریع خودم را به بیمارستان رساندم اما متوجه شدم که مجاری گوارشی و تنفسی‌اش بشدت آسیب دیده است.

 

با شکایت مرد میانسال، موضوع به بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام و تحقیقات به دستور بازپرس سهرابی آغاز شد. در ادامه تحقیقات و بعد از بهبودی دختر 20 ساله، او درخصوص حادثه‌ای که برایش رخ داده بود، گفت: برای میهمانی به خانه یکی از دوستانم رفتم. خیلی تشنه‌ام شد و برای خوردن آب به آشپزخانه رفتم.

 

روی سینک ظرفشویی، لیوانی را دیدم که داخل آن مایعی مثل آب بود. با این تصور که مایع داخل لیوان آب است آن را از شدت تشنگی سر کشیدم. اما ناگهان احساس کردم همه وجودم سوخت. حالم خیلی بد شد؛ دیگر نمی‌توانستم نفس بکشم که دوستم مرا به بیمارستان رساند. من از کسی شکایت ندارم و این اتفاقی بوده که خودم رقم زده‌ام.

 

به‌دنبال اظهارات دختر جوان، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------