مرد جوان به خاطر تعرض به زن همسایه محکوم شد اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

جوان تهرانی وقتی دید مرد همسایه خانه اش را برای رفتن به سرکار ترک کرده است با کارت در را باز کرد و خود را بالای سر زن جوان رساند که خواب بود. زن تهرانی که از خواب پریده بود از ترس تسلیم خواسته شیطانی شد و بعد با مراجعه به دادگاه خواستار مجازات وی شد.

 

  صبح شیطانی

ابتدای سال ۹۶ بود که زن ۳۵ ساله ای به نام نسترن هراسان خود را به کلانتری یافت آباد تهران رساند و پرده از سرنوشت تلخ خود برداشت. نسرین با گریه گفت: ساعت ۶ صبح امروز شوهرم مثل همیشه خانه را ترک کرد تا به محل کارش برود.  وی افزود: من در خانه خواب بودم که مرد همسایه با شگردی خاص در خانه مان را باز کرد و وارد شد  او با بی اعتنایی به التماس هایم به من تعرض کرد و با تهدید از من خواست تا در این باره به کسی حرفی نزنم.  با شکایت این زن،وی به پزشکی قانونی معرفی شد و با توجه به نتیجه بررسی های پزشکی  ردیابی مرد همسایه به نام آرش در دستور کار قرار گرفت. خیلی زود آرش ۴۰ ساله دستگیر شد و با داستان‌سرایی عجیبی اصرار به بی گناهی کرد تا این‌که در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

 

  در دادگاه

در ابتدای جلسه دادگاه نسرین در جایگاه ایستاد و درحالی‌که گریه می کرد گفت:آرش که مرد همسایه مان بود مدت‌ها برایم مزاحمت ایجاد می‌کرد .اما من از ترس آبرویم  حرفی به شوهرم نمی زدم  تا این‌که  آن روز صبح خواب بودم که همسایه طبقه بالا با استفاده از یک کارت در خانه را باز کرد و وارد شد. او مرا آزار داد و سپس گریخت. به همین خاطر از او  شکایت دارم . آرش نیز در دفاع از خود گفت: من قبول دارم با زن همسایه رابطه پنهانی داشتم اما خودش بارها مرا به خانه اش دعوت کرده بود اما حالا به دروغ می‌گوید من به زور او را آزار داده ام. آن روز قرار بود در خانه را باز بگذارد تا وارد خانه شوم .او خودش دررا باز گذاشت و من به آن‌جا رفتم اما حالا نمی دانم چرا از من شکایت کرده است. مرد پلید گفت: زن همسایه همیشه می گفت همسرش به  او خرجی نمی دهد به همین خاطر بارها از من خرید کرده و پول دستی گرفته بود .حالا گمان می کنم برای این‌که پول هایم را به من برنگرداند چنین شکایتی را مطرح کرده است .

 

  نظریه 2 پهلوی پزشکی قانونی

در پایان جلسه قضات با توجه به نظر پزشکی قانونی که در گزارشی آثار رابطه با دو نفر را تایید کرده ولی گفته بود مشخص نیست دی ان ای کشف شده متعلق به آرش است یا فردی دیگر ! آرش را به خاطر رابطه پنهانی با زن همسایه به ۹۹ ضربه شلاق ،یک سال تبعید و 124 ساعت کار نظافتی اجباری محکوم کرد.  بنابر این گزارش ؛ این حکم که با اعتراض آرش و نسرین به شعبه ۳۹ دیوان عالی کشور ارجاع شده بود بعد از بررسی های تخصصی مورد تایید قرار گرفت.

 

  خراسان 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------