دستگیری قاتلان زن افغانستانیمعاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی، از دستگیری قاتلان یک زن جوان افغانستانی که به ایران گریخته بودند، خبر داد. 

به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، گفت: در اواسط شهریور ماه سال جاری پرونده ای از پلیس اینترپل به اتهام قتل عمد توسط ۲ تبعه افغانستانی« ع. س» (۷۰ ساله) و «ن. س» ( ۲۰ ساله) به اداره دهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

 

وی بیان داشت: پرونده تشکیل شده حکایت از آن داشت که مرد جوانی به همراه پدرش در هشتم تیر ماه امسال به در خانه پدر همسرش در شهر هرات افغانستان رفته و در جلوی خانواده همسرش را با شلیک ۲ گلوله به قتل رسانده است.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: سرنخ هایی مبنی بر فرار قاتلان به کشور ایران و ورود غیر مجاز آنان به شهر تهران به دست آمد و متعاقب آن شناسایی مخفیگاه متهمان در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

گودرزی افزود: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم مخفیگاه این پسر و پدر متواری را در شهرک رضویه شناسایی و موفق شدند هر ۲ متهم را در صبح روز بیست و نهم مهرماه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کنند.

 

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی بیان داشت: هر ۲ متهم پس از سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس افغانستان قرار خواهند گرفت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی