کشف‌بقایای‌جسد‌سوخته‌زن‌جوان اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
بقایای دومین جسد سوخته که احتمال می رود مربوط به پیکر زن جوانی باشد در حالی بعد از روستای کاظم آباد به سمت کشف رود پیدا شد که دو شال آبی و گلدار زنانه نیز در محل وجود داشت. 

به گزارش خراسان، ظهر روز گذشته، شهروندان در تماس با پلیس 110، از پیدا شدن بقایای جسد انسانی خبر دادند که بخش های زیادی از آن توسط حیوانات درنده، خورده شده بود.

 

در پی گزارش این ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد مشهد، بلافاصله قاضی علی اکبر احمدی نژاد عازم اطراف روستای کاظم آباد در منطقه کشف رود شد و به تحقیق در این باره پرداخت. با کشف دو شال زنانه گلدار و آبی رنگ در کنار بقایای سوخته پیکر انسانی که احتمالا مربوط به زن جوانی است، این پرونده جنایی وارد مرحله جدیدی شد. ادامه بررسی ها نشان می داد: زن جوان از دندان های سالم و مرتبی برخوردار بوده و تنها یک دندان کرسی فک بالا توسط دندان پزشک پر شده است.

 

سوختگی های اطراف پلاستیکی که پیکر زن جوان در آن قرار داشت نیز بیانگر آن بود که عامل یا عاملان جنایت سعی کرده بودند جسد را به آتش بکشند! گزارش خراسان حاکی است، در حالی که تحقیقات قاضی احمدی نژاد تا پاسی از شب گذشته در منطقه کشف رود به طول انجامید، سرنخ هایی از گم شدن یک زن جوان 26 ساله به دست آمد اما خواهر این زن مدعی شد «خواهرش زنده است!» و با او تماس گرفته است! تحقیقات بیشتر در حالی ادامه دارد که قاضی ویژه قتل عمد از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی در این باره دارند با تلفن 21825267 یا 09156626640پلیس آگاهی تماس بگیرند یا به شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد واقع در خیابان کوهسنگی اطلاع دهند.

 

شایان ذکر است، یک شنبه گذشته نیز بقایای سوخته پیکر مردی میان سال در نزدیکی روستای قهقهه و در منطقه کشف رود مشهد پیدا شد که بخشی از پیکر توسط حیوانات درنده خورده شده بود.خبر این جنایت روز گذشته در صفحه حوادث  خراسان به چاپ رسیده است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی