دسیسه آب میوه ای زن جوان برای سرقت های لاکچریزن جوان وقتی پای در خانه های لاکچری می گذاشت تا نظافت کند با آب میوه های مسموم به اجرای دسیسه اش می پرداخت.

 اواخر سال گذشته، مرد جوانی با پلیس 110 تماس گرفت و از دستبرد به خانه اش توسط زنی 30 ساله به کلانتری 108 نواب پرده برداشت. در ابتدای تحقیقات مال باخته گفت: قصد نظافت خانه را داشتم به همین دلیل با این خانم که کار نظافت منزل را انجام می داد تماس گرفتم و وی برای انجام کار به خانه من آمد و هنگام انجام کار برای رفع خستگی شیرموز تهیه و به من هم تعارف کرد که پس از خوردن شیرموز بیهوش شدم و وقتی به هوش آمدم متوجه شدم دو ساعتی بیهوش بوده ام.

 

وی ادامه داد: با بررسی شرایط خانه مشاهده کردم، نظافتچی در منزل نیست و تعدادی از وسایلم از جمله لپ تاپ، مقداری طلا و پول به سرقت رفته است، با توجه به این که من در خانه خود دوربین مداربسته نصب کرده بودم و سارق از آن بی اطلاع بوده، صحنه های سرقت ثبت شده است. با توجه به اظهارات شاکی و بررسی تصاویر ضبط شده، کارآگاهان زنی 35ساله به نام «زیبا» را شناسایی کردند و موفق شدند مخفیگاه وی را در محدوده نواب پیدا کنند.

 

  با شناسایی مخفیگاه زن تبهکار، کارآگاهان پایگاه هشتم در یک عملیات غافلگیرانه وی را که قصد فرار داشت در خانه اش دستگیر کردند.

 

زن جوان در ابتدا منکر هرگونه نقش در سرقت شد اما با مشاهده مدارک موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و بیان کرد تاکنون به این شیوه پنج مال باخته را که به بهانه نظافت به منزلشان مراجعه کرده بیهوش کرده و سپس اموال و اشیای باارزش و قابل حمل از جمله پول، طلا، لپ تاپ و ... را به سرقت برده است.

 

 

  خراسان  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی