رازگشایی از معمای جسدی در زیر پلمرد شیشه‌ای كه در جریان دعوا با دوستش او را با ضربه‌های چاقو كشته و جسد ملحفه پیچ شده وی را زیر پل رها كرده بود ،بعد از 36 روز فرار در تهران بازداشت شد. 

به گزارش جام‌جم، روز پنجم آذر امسال یكی از ماموران پلیس با حسن علائی‌اصل‌ثمرین، بازپرس كشیك قتل دادسرای جنایی كرج، تماس گرفت و از كشف جسد مردی در بیابان‌های شورقلعه ماهدشت خبر داد.   بازپرس جنایی و تیم تحقیق پلیس آگاهی در محل كشف جسد حاضر شده و مشاهده كردند، جسد در زیر پل و به حالت ملحفه پیچ رها شده و به نظر می‌رسید كه با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده و ساعاتی از مرگش می‌گذرد.

 

با شناسایی هویت مقتول مشخص شد، او معتاد شیشه‌ای بوده و بیشتر در پاتوق دوستانش دیده می‌شد. همزمان با شناسایی هویت مقتول، تحقیقات ادامه داشت تا این‌كه چندی پیش ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند كه نشان می‌داد مقتول آخرین بار خانه دوستش در شهرك بعثت دیده شده است. دوست مقتول به عنوان تنها مظنون در این قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. زمانی كه ماموران برای دستگیری او به خانه‌اش رفتند معلوم شد او آنجا را ترك كرده و به مكان نامعلومی رفته است.

 

پلیس در جست‌وجوی او بود ‌كه رد متهم به قتل بعداز 36 روز فرار سرانجام در یكی از محله‌های تهران به دست آمد و ماموران با هماهنگی قضایی به آنجا اعزام شدند و متهم یازدهم دی امسال بازداشت شد. مرد معتاد در بازجویی اولیه اظهارات ضد و نقیضی را مطرح كرد، اما این‌كه روز پنجشنبه در جریان تحقیقات قضایی با اعتراف به قتل دوستش به بازپرس جنایی گفت: من و مقتول معتاد به شیشه بوده همین اعتیادمان باعث دوستی ما شد. او برای مصرف شیشه به خانه‌ام می‌آمد و شیشه مصرف كردیم. روز حادثه بعد از مصرف شیشه چاقویی كه همراهش بود را سمتم گرفت و تهدید كرد كه می‌خواهد مرا مورد آزار و اذیت قراردهد كه از ترس جانم با او درگیر شده و چاقو را از دستش گرفتم و چند ضربه به او زدم كه باعث مرگش شد.

 

 وی افزود: جسد را به حمام خانه بردم وداخل ملحفه پیچاندم و آخر شب دور از چشمان همسایه‌ها جسد را از طریق آسانسور به پاركینگ و بعد به صندوق عقب خودروی پرایدم منتقل كردم. به بیابان‌های شورقلعه ماهدشت رفتم و جسد را از خودرویم بیرون آورده و زیر پل رها كردم.

 

  این مرد به اتهام مباشرت در قتل عمدی دوستش در بازداشت موقت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی