زنگ‌قتل‌در‌«گوشی‌پیرزن»! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

جوان 29 ساله ای که با انگیزه ای نامعلوم، صاحبخانه سابق خواهرش را کشته بود، در حالی با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی و صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد که گوشی تلفن همراه پیرزن را در دست داشت.

 

به گزارش اختصاصی خراسان، سیزدهم دی، ماموران کلانتری شهید باهنر مشهد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد از مرگ مشکوک پیرزنی خبر دادند که در طبقه دوم منزل ویلایی خودش و به تنهایی زندگی می کرد. دقایقی بعد قاضی کاظم میرزایی به همراه گروهی از کارآگاهان ورزیده پلیس آگاهی به محل وقوع جنایت رسید و بدین ترتیب تحقیقات میدانی درباره چگونگی مرگ پیرزن آغاز شد. آثار ضربات با جسم سخت و لبه دار که در سمت راست سر پیرزن وجود داشت از یک ماجرای جنایی حکایت می کرد بنابراین بررسی های تخصصی مقام قضایی شکل جنایی به خود گرفت! دختر مقتول درباره چگونگی اطلاع از وقوع جنایت به مقام قضایی گفت: چند روز بود که از مادرم خبر نداشتیم وقتی به خانه اش می‌آمدیم در خانه از بیرون قفل بود و احتمال می دادیم که او به مسجد یا خرید رفته باشد تا این که مدت زمان طولانی شد که همسایگان مادرم نیز او را ندیده بودند به همین دلیل پسری را به طبقه بالا فرستادیم و او با شکستن شیشه وارد پذیرایی شد که جسد مادرم را مشاهده کرد و ما با پلیس تماس گرفتیم! 

 

گزارش خراسان حاکی است: ادامه تحقیقات نشان داد که مدتی قبل زن جوانی در طبقه پایین منزل پیرزن زندگی می کرد اما به خاطر رفتارهای ترسناک برادر آن زن، پیرزن از مستاجرش خواسته بود که خانه اش را تخلیه کند! چرا که از حضور برادر مستاجر در منزلش بسیار ناراحت و نگران بود.

 

گزارش خراسان حاکی است: بررسی ها و فرضیه های قضایی درباره این جنایت وحشتناک درحالی از سوی قاضی میرزایی ادامه یافت که بیشتر سرنخ ها به برادر مستاجر سابق پیرزن می رسید. با این حال گاو صندوق و دیگر لوازم منزل پیرزن دست نخورده باقی مانده بود اما فرزندان مقتول مدعی بودند مادرشان یک انگشتر طلا داشت که بعد از جنایت در دستش نبود! با انجام یک سری بررسی های تخصصی و با دستورات محرمانه قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، کارآگاهان اداره جنایی به سرپرستی سروان جمالی (افسر پرونده) موفق شدند جوان 29 ساله (برادر مستاجر) را در یکی از پاتوق های سیاه شناسایی و دستگیر کنند.

 

این متهم روز گذشته و دقایقی بعد از دستگیری در حضور قاضی میرزایی به قتل پیرزن 71 ساله اعتراف کرد و گفت: او را با ضربات قفل آویز به قتل رساندم و گوشی همراهش را سرقت کردم! بعد هم سیم کارت خودم را روی گوشی او گذاشتم تا با همسرم که دادخواست طلاق داده بود، برای آشتی صحبت کنم! که دستگیر شدم. وی درباره انگیزه جنایت به تناقض گویی پرداخت و داستان های متفاوتی را سرهم کرد! بررسی‌های بیشتر در این باره همچنان ادامه دارد.

 

  

سجادپور 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی