سارق زن نما در تایباد دستگیر شدجانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تایباد گفت: شب گذشته یک سارق که با پوشش چادر زنانه در خیابان خیام این شهر اقدام به سرقت می‌کرد دستگیر شد.

سرهنگ رمضان رجبی در گفت‌وگو با ایلنا در تایباد، اظهار کرد: در پی گزارش‌هایی مبنی بر چندفقره سرقت در این منطقه، ماموران تجسس کلانتری 11 این فرماندهی وارد عملیات شدند و این سارق زن نما را دستگیر کردند.

 

وی افزود: متهم با پوشیدن چادر زنانه محتویات داخل خودروهای پارک شده در خیابان را سرقت می‌کرد که با هوشیاری پلیس به دام افتاد.

 

سرهنگ رجبی بیان کرد: سارق در اعترافات خود به پنج فقره سرقت اعتراف کرد و تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد .

 

وی سارقان خودرو را به دو گروه حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای تقسیم کرد و گفت: سارقان غیرحرفه‌ای، با استفاده از فرصت به‌ دست آمده وسایل نقلیه‌ای را که فاقد لوازم و تجهیزات ایمنی مناسب بوده و یا در مکان خلوت پارک باشند به سرقت می‌برند.

 

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تایباد با تاکید به شهروندان، مطرح کرد: از پارک اتومبیل خود در محیط‌های خلوت و تاریک و یا در یک نقطه به مدت طولانی که زمینه را برای ارتکاب عمل مجرمانه فراهم می‌کند اکیدا خودداری و خودرو را با در  باز یا شیشه‌های پایین و بعضاً قرار داشتن سوئیچ بر روی آن پرهیز کنند.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------