دستگیری عامل قتل عام خانوادگی قلعه گنجفردی که ۳ شهروند اصفهانی را در شهرستان "قلعه گنج" به قتل رسانده بود ۴۸ ساعت بعد در یکی از مناطق استان سیستان و بلوچستان دستگیر شد.

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در ابتدای هفته جاری در پی وقوع قتل ۲ نفر از اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر دیگر از آنان در شهرستان قلعه گنج ، بلافاصله ماموران انتظامی و رده‌های تخصصی پلیس این شهرستان  در منزل این خانواده حضور یافته و تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

او در تشریح چگونگی وقوع این قتل، افزود: قاتل نیمه شب به همراه همدستش با انگیزه اخاذی از این خانواده که برای کار کشاورزی در فصل برداشت صیفی جات در شهرستان "قلعه گنج" حضور داشتند حمله و آن‌ها را با اسلحه تهدید کرده و در ادامه اقدام به تیراندازی به سمت آنان و فرار از صحنه می‌کنند که متاسفانه پدر و پسر این خانواده کشته شده و فرزند دیگر آن‌ها هم زخمی و پس از انتقال به بیمارستان روز بعد فوت می‌کند.

 

سردار ناظری افزود: در این رابطه ماموران پلیس"قلعه گنج"و تیم‌هایی از پلیس‌های امنیت عمومی و آگاهی استان وارد عمل شدند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متوجه شدند قاتل در یکی از روستا‌های شهرستان"فنوج" استان سیستان و بلوچستان مخفی شده و ضمن ارتباط مخفیانه با برخی افراد نزدیک خود قصد فرار از مرز‌های شرقی به سمت کشور پاکستان را دارد.

 

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در نهایت ماموران پلیس امنیت استان با همکاری دیگر رده‌های تخصصی پس از ۲ روز تلاش بی وقفه و شبانه روزی این فرد را با هماهنگی و انجام نیابت قضائی در مخفیگاهش دستگیر کردند که این متهم به جرم خود و انجام قتل به انگیزه اخاذی اعتراف کرد و تلاش برای دستگیری همدستش نیز ادامه دارد.

 

 

باشگاه خبرنگاران 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی