دستگیری باند سارقان خودرو در قزوینرئیس پلیس آگاهی استان قزوین از دستگیری اعضای باند سارقان خودرو با اعتراف به ۱۶ فقره سرقت در قزوین خبر داد.

سرهنگ آرش مرادی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد خودرو پراید در سطح شهر قزوین پیگیری موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 

این مقام انتظامی بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی سرانجام ۴ سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های تخصصی به جرم خود مبنی بر ۱۶ فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در قزوین اعتراف و تعدادی از خودروهای کشف شده از سارقان تحویل مالباختگان شد.

 

سرهنگ مرادی در پایان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند، به شهروندان توصیه کرد: حتی الامکان خودروی خود را در پارکینگ پارک کنند و در صورتی که مجبور به پارک خودرو در خیابان یا کوچه باشند، از در معرض دید قرار دادن وسایل با ارزش در داخل خودرو خودداری کرده و خودروی خود را به سیستم‌های پیشگیری از سرقت مانند دزدگیر، سوئیچ مخفی و … مجهز کنند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی