آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

کشف جسد دو کودک در بندرعباس | به قتل رسیده‌اند؟

جسد دو کودک ظهر امروز در یکی از آبگیرهای پیرامون بلوار شهید رجایی در محدوده دوراهی ایسینی شهر بندرعباس کشف شد. جسد بی‌جان دو…


قتل‌زن‌جوان‌در‌خانه‌اجاره ایزن 38 ساله ای در منزل اجاره ای خودش، توسط فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسید.

 به گزارش خراسان، شب دوشنبه گذشته، یکی از همسایگان زن جوان که متوجه نیمه باز بودن در منزل همسایه اش شده بود، نام او را صدا زد ولی پاسخی نشنید. 

 

همسایه مذکور که کمی از وضعیت آشفته درون منزل نگران بود به آرامی لای در را گشود اما ناگهان با پیکر بی جان همسایه اش روبه رو شد که  طاقباز کف اتاق افتاده بود. او هراسان دیگر همسایگان را خبر کرد و بدین ترتیب دقایقی بعد نیروهای کلانتری عازم طبرسی شمالی 56 شدند.

 آنان با حفظ صحنه جنایت، مراتب را به قاضی علی اکبر احمدی نژاد اطلاع دادند و دقایقی بعد با حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل کشف جسد، تحقیقات در این باره آغاز شد. 

 

بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که زن 38 ساله به خاطر اختلافات شدیدی که با همسرش داشت از او جدا شده بود و به تنهایی در این منزل اجاره ای زندگی می کرد. در ادامه مشخص شد که «ف-پ» با یک رشته شال توسط فرد یا افراد ناشناسی خفه شده است اما هیچ لوازمی از منزل سرقت نشده بود. 

 

گزارش خراسان حاکی است، تحقیقات بیشتر توسط قاضی ویژه قتل عمد نشان داد که زن جوان دو فرزند دارد که نزد شوهرش زندگی می کنند و او به تنهایی از حدود سه ماه قبل، به طبقه دوم این منزل مسکونی نقل مکان کرده بود. واکاوی این جنایت با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی احمدی‌نژاد ادامه دارد.

 

سجادپور 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------