X

سرقت سریالی از گاوصندوق‌های بازاریاندو نفر از اعضای باند چهار نفری سارقان مغازه‌های بازار تهران دستگیر شدند و به 15 فقره سرقت اعتراف کردند. 

به گزارش شرق در پی وقوع سرقت‌های متعدد از مغازه‌های سطح بازار و ربوده‌شدن حدود 15 گاوصندوق بازاریان با شیوه تخریب، اکیپی از کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی شناسایی عامل یا عاملان سرقت را برعهده گرفتند. در گام اول تحقیقات پلیسی و پالایش اطلاعاتی مشخص شد همه سرقت‌ها توسط اعضای یک باند انجام شده و یکی از سارقان حرفه‌ای به نام کیوان در تمامی این سرقت‌ها نقش داشته است.

 

بعد از مشخص‌شدن هویت یکی از اعضای باند سرقت با هماهنگی مقام قضائی، مخفیگاه او شناسایی شد و کارآگاهان موفق شدند این متهم را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند و به پایگاه هفتم پلیس آگاهی انتقال دهند. کیوان در بازجویی‌ها گفت: با همدستی سه نفر از دوستانم به نام‌های سیروس، قاسم و سعید مغازه‌های داخل بازار را شناسایی و با تخریب در ورودی، وارد مغازه شده و اموال با‌ارزش را سرقت می‌کردیم. دستگیری سایر اعضای باند در دستور کار قرار گرفت اما حین تحقیقات پلیسی پرونده‌های دیگری مبنی بر وقوع سرقت مغازه‌ها با همان شگرد تخریب در ورودی به پلیس آگاهی ارجاع شد و معلوم شد این دزدی‌ها توسط اعضای همان باند انجام شده است.

 

کارآگاهان بعد از به‌دست‌آمدن سرنخ‌های جدیدی از این متهمان، موفق شدند یکی از اعضای دیگر این باند را به نام سعید در محدوده بازار دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی 23 تخته فرش نفیس به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال کشف کنند. سرهنگ کارآگاه هوشنگ کاکاوندی، جانشین پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران درباره این پرونده گفت: با صدور قرار تأمین مناسب هر دو متهم در اختیار دایره مبارزه با سرقت‌های خاص این پایگاه قرار گرفتند و تحقیقات برای کشف جزئیات پرونده و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی