بازداشت نامادری به اتهام قتل پسر ۷سالهپس از گذشت سه ماه از مرگ پسر هفت‌ساله، كارشناسان پزشكی‌قانونی نظر دادند او براثر مسمومیت با متادون فوت كرده است. نامادری این كودك بازداشت و مدعی شد، كودك اشتباهی متادون او را خورده است. 

هشتم شهریور امسال پسر هفت‌ساله‌ای در بیمارستان رسالت تهران، براثر مسمومیت فوت كرد و برادر شش‌ساله‌اش زنده ماند. در ادامه با دستور مصطفی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی برای رازگشایی از این ماجرا آغاز شد. سه ماه بعد از مرگ این كودك،‌ كارشناسان پزشكی‌قانونی نظر دادند كه او براثر مصرف متادون و دیفن‌هیدرامین فوت كرده است. پس از اعلام گزارش پزشكی‌قانونی، ماموران دوباره از پدر كودك فوت‌شده تحقیق كردند كه وی گفت: من و همسر دومم با بچه‌ها زندگی می‌كردیم و هر از گاهی آنها مادرشان را ملاقات می‌كردند.

 

آخرین بار بعد از بازگشت بچه‌ها از خانه همسر اولم، حال پسرمان بد شد. همسر دومم به من گفت كه پسرمان تن ماهی خورده و حالش بد شده است. حالا از زن اول و دومم شكایت دارم. در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد كه پسر فوت‌شده قبل از انتقال به بیمارستان فوت کرده و زمان مرگ او ساعت یك بامداد هشتم شهریور بوده و به احتمال قوی ساعت 11 شب باید متادون به او خورانده شده باشد. نامادری و مادر كودك فوت‌شده برای تحقیقات بازداشت شدند.

 

مادر كودك فوت‌شده در تحقیقات گفت: یك سال قبل از همسرم جدا شدم. بعد از صد روز دو فرزندم را به خانه‌ام در كرج بردم. در آنجا آنها شیطنت می‌كردند و می‌گفتند اگر در خانه سر و صدا كنند، نامادری اذیت‌شان می‌كند. جمعه‌شب در كلانتری، دو پسرم را تحویل پدرشان دادم. روز بعد با تماس همسر سابقم متوجه ماجرا شدم. پسر كوچكم به من گفت جمعه‌شب برادرش در خواب به‌سختی نفس می‌كشیده و از نامادری كمك خواسته كه او اهمیت نداده است.

 

تحقیقات از نامادری ۳۹ ساله ادامه پیدا كرد که او به تناقض‌گویی پرداخت، اما دیروز با انتقال به شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، نزد بازپرس پرونده سكوت خود را شكست و گفت: دی‌ماه سال ۹۵ با مردی آشنا شده و ازدواج كردم. او بداخلاق بود و دو سال بعد جدا شدم، سال گذشته با پدر بچه‌ها آشنا شده و با هم ازدواج كردیم. با این شوهرم هم اختلاف داشتم، اما نمی‌توانستم طلاق بگیرم.

 

اگر دوباره جدا می‌شدم، پشت سرم حرف‌های بدی می‌زدند. به همین خاطر تصمیم به خودكشی گرفتم. متادون خریدم و در نوشابه ریختم تا بخورم و خودكشی كنم، اما بچه‌ها اشتباهی نوشابه را خوردند و حال‌شان بد شد و برادر بزرگ‌تر فوت كرد.

 

زن جوان به اتهام قتل عمدی بازداشت شد و تحقیقات از او در پلیس آگاهی ادامه دارد. 

  

 جام جم  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی