جسد بی‌جان مرد خدابنده‌ای از ته دره پیدا شدسرپرست جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: تیم امداد و نجات پایگاه امداد و نجات شمال‌غرب زنجان پس از ساعت‌ها جست‌وجو، جسد بی‌جان مرد ۵۲ ساله خدابنده‌ای را پیدا کردند. 

علی طاهری پیش از ظهر امروز (۴ دی‌ماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در پی تماس با مرکز کنترل و عملیات EOC جمعیت هلال‌احمر استان زنجان در خصوص مفقود شدن فردی در حوالی روستای طهماسب‌آباد خدابنده، این عملیات به تیم‌ عملیاتی پایگاه امداد و نجات شمال‌غرب هلال‌احمر محول و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی تاکید کرد: کار جست‌وجوی فرد مفقود شده در روستای طهماسب‌آباد توسط نیروهای عملیاتی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شمال‌غرب هلال‌احمر استان آغاز و پس از ساعت‌ها تلاش، فرد مفقود شده پیدا شد.

 

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با اشاره به اینکه این فرد که از ساعت هشت صبح روز گذشته از منزل خارج شده بود، اضافه کرد: جسد بی‌جان این مرد ۵۲ ساله را تیم عملیات هلال‌احمر زنجان در دره‌ای حوالی روستای طهماسب‌آباد پیدا کردند.

 

طاهری با بیان این مطلب که این فرد به علت سقوط از ارتفاع به داخل دره، جان خود را از دست داده بود، تصریح کرد: هم‌وطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند تماس برقرار کنند.

 

به گزارش ایسنا، روستای طهماسب‌آباد ۵۰ کیلومتری زنجان به خدابنده و ۶ کیلومتری جاده فرعی واقع شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی