زن میانسال قربانی اختلاف حساب شد 

معاون اجتماعی پلیس استان همدان با اشاره به ماجرای قتل زن ۵۵‌ساله در شهر کبودرآهنگ گفت: این قتل به‌ علت خصومت شخصی و اختلاف‌حساب اتفاق افتاده است.

 

حسین بشری مطرح کرد: متهم که ۲۷ سال دارد، در اعترافات خود ادعا کرده است که به ‌علت اختلاف‌حساب درباره معامله‌ای که با مقتول و خانواده‌اش انجام داده، مرتکب این جنایت شده است. معاون اجتماعی پلیس استان همدان افزود: قاتل وارد خانه دو‌طبقه‌ای در محله کولی‌آباد کبودرآهنگ می‌شود و با زن ۵۵‌ساله‌ای که در طبقه پایین خانه تنها بوده، درگیر می‌شود و با چندین ضربه توسط جسم سخت و تیز او را به‌شدت مجروح می‌کند.

 

بشری ادامه داد: پسر مقتول با شنیدن سروصدا و درگیری از طبقه بالا خودش را به طبقه پایین و محل حادثه می‌رساند و بلافاصله با دیدن این صحنه با قاتل درگیر شده و در ادامه درگیری قاتل مجروح و بیهوش می‌شود.

 

او با بیان اینکه در تحقیقات ابتدایی و اعترافات اولیه قاتل انگیزه خود را از قتل اختلاف‌حساب عنوان کرده است، اظهار کرد: ادعای قاتل که با این خانواده اختلاف‌حساب داشته یا هر علت دیگری که بوده، باید بررسی شود.

 

بشری خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر پرونده در حال رسیدگی است و به مقامات قضائی تحویل داده شده و پلیس در حال انجام کارهای تحقیقات مقدماتی است.

 

سرقت از اسلحه‌فروشی

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: پس از گزارش سرقت از یک اسلحه‌فروشی مجاز در مرکز شهر بندرعباس بررسی‌های دقیق و کارشناسی از سوی کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی انجام شد و سرنخ‌های خوبی به دست آمد و تلاش برای دستگیری سارقان در دستور کار مأموران قرار دارد.

 

سرهنگ عبدالمجید کرمی توضیح داد: پرونده سرقت اسلحه شکاری و تفنگ بادی از مغازه اسلحه‌فروشی مجاز در بندرعباس به‎صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان زبده پلیس آگاهی قرار گرفته است. او ادامه داد: درپی اعلام مرکز فوریت پلیسی مبنی ‌بر یک مورد سرقت از مغازه مجاز اسلحه‌فروشی شکاری در ۱۱ دی‌ماه، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس تشکیل و به محل اعزام شدند.

 

به گفته او، مأموران با حضور در محل مشاهده کردند یک واحد صنفی مجاز فروش اسلحه شکاری و تفنگ بادی در مرکز شهرستان بندرعباس ازسوی سارقان مورد دستبرد واقع شده و چند اسلحه شکاری و تفنگ بادی به سرقت رفته است.

 

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان بدون اشاره به تعداد تفنگ‌های سرقت‌رفته اظهار کرد: این سرقت با توجه به نوع سلاح‌های سرقتی هیچ‌گونه مشکل و چالش امنیتی ندارد.

 

شرق

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی