شلیک اشتباهی آدمکش ها! حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
چند جوان که قصد داشتند به خاطر قدرت نمایی مرد میوه فروش را به قتل برسانند به دلیل استرس یا عجله در تیراندازی، به اشتباه یکی از همدستان خودشان را کشتند.

 به گزارش خراسان، جمعه گذشته درحالی که هنوز عقربه های ساعت به منع تردد شبانه کرونایی نرسیده بود، پژو  سواری مقابل یک میوه فروشی در خیابان رسالت 125 توقف کرد. او در حالی که قمه ای ترسناک در دست داشت با هیبت و غروری خاص وارد میوه فروشی شد و شروع به بهانه گیری کرد. او در حالی که مدعی بود چرا هندوانه های نرسیده و «کق» می فروشی؟! به مشاجره با میوه فروش پرداخت.

 

میوه فروش نیز که با  دیدن قمه در دست آن جوان به شدت ترسیده بود، به او گفت: اگر هندوانه ها «کق» است شما نخرید!  گزارش خراسان بنا به اظهارات میوه فروش حاکی است: در این هنگام جوان یاد شده در حالی که هندوانه ای را با قمه به دو نیم می کرد به طرف میوه فروش  نیز هجوم برد و فریاد زد که تو را هم «لت و پار» می کنم! در این هنگام مشتریان و آشنایان میوه فروش به کمک او رفتند اما جوان مذکور به درون خودروی پژو    پرید و از محل دور شد. هنوز چند دقیقه بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که یکی از کسبه محل به سراغ میوه فروش رفت و به او گفت: پژوسواری که تو را با قمه تهدید کرد در فاصله ای دورتر مشغول تعویض پلاک یا تغییر شماره های آن است!  میوه فروش بلافاصله از مغازه اش بیرون آمد و برای پیشگیری از هر حادثه تلخی، بی درنگ با پلیس 110 تماس گرفت که در این لحظه پژوسوار با  دیدن میوه فروش، دوباره سوار خودرو شد و پدال گاز را فشرد.

 

هنوز زمان زیادی از این حادثه نگذشته بود که ناگهان پژو 405 دوباره در محل مشاهده شد اما این بار جوانی که به قدرت نمایی پرداخته بود در صندلی سمت شاگرد نشسته و فرد دیگری نیز درحالی رانندگی خودرو را برعهده داشت که جوانی هم در صندلی عقب جای گرفته بود. گزارش خراسان حاکی است: وقتی در خودرو باز شد و میوه فروش چشمش به سلاحی افتاد که در دست پژو سواران بود، از شدت ترس با پای پیاده به طرف بیابان های اطراف گریخت اما پژوسواران که برای گرفتن زهرچشم به آن جا آمده بودند، به تعقیب وی پرداختند در همین حال ناگهان صدای شلیک وحشتناک گلوله، همه را در جا میخکوب کرد. وقتی میوه فروش سراسیمه و وحشت زده به عقب نگاه کرد، جوانی را دید که خون آلود روی زمین افتاده است اما جرئت حرکت نداشت.

 

دوستان و همدستان آن جوان مجروح که «ح- د» نام داشت، پیکر خون آلودش را با خودرو به بیمارستان هاشمی نژاد مشهد رساندند و با رها کردن خودروی پژو در محل از آن جا گریختند. دقایقی بعد با مرگ این جوان 35 ساله در بیمارستان، قاضی ویژه قتل عمد که هنوز مشغول تحقیق شبانه درباره پرونده جنایی منطقه سیدی بود، خود را به مرکز درمانی رساند و بدین ترتیب با حضور گروه ورزیده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات برای ردیابی قاتل فراری آغاز شد، بنا به دستور سرهنگ جواد شفیع زاده ( رئیس پلیس آگاهی) گروه تخصصی کارآگاهان با استفاده از راهنمایی ها و تجربیات قاضی دکتر حسن زرقانی  با یک عملیات هماهنگ وارد عمل شدند و چند ساعت بعد عامل این جنایت را شناسایی کردند.

 

به گزارش خراسان، در حالی که بررسی های اطلاعاتی کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ وحید حمیدفر (افسر پرونده) به مخفیگاه «سجاد» متهم 36 ساله رسیده بود ناگهان در اوایل بامداد، متهم مسلح خود را تسلیم قانون کرد و تحقیقات تخصصی با حضور قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی خراسان رضوی برای ریشه یابی ماجرای این جنایت وحشتناک درحالی ادامه یافت که بررسی های مقدماتی از آدمکشی اشتباهی    یا احتمال جنایت براثر اختلافات قبلی حکایت دارد! 

 

 سجادپور 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------