آخرین اخبار حوادث


حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

نزاع مرگبار با شمشیر در بیمارستان سنندج

نزاع دسته‌جمعی با شمشیر در بیمارستان کوثر سنندج منجر به کشته و زخمی‌شدن ۱۳ نفر از شهروندان شد. به گزارش تسنیم؛ شب گذشته…

دستگیری مادری که نوزاد خود را به سطل زباله انداختمادر تهرانی به جرم انداختن نوزاد خود به سطل آشغال در خیابان ستارخان بازداشت شد. 

به گزارش رکنا، تیرماه امسال مأموران پلیس غرب تهران زنی را با پوشش نامناسب همراه با یک نوزاد چندماهه در خیابان ستارخان مشاهده کردند و زن تهرانی را زیر نظر گرفتند. پس از دقایقی مأموران پلیس مشاهده کردند، این زن نوزادی را که در دست داشت به دلایل نامعلومی به سطل آشغال پرتاب کرد و از صحنه جرم متواری شد.

 

تیم پلیسی پس از مشاهده این حادثه شروع به تعقیب زن جوان در خیابان ستارخان کرد. در‌حالی‌که این زن سعی در فرار داشت مأموران پس از چند دقیقه موفق به دستگیری متهم شدند و زن جوان را برای تحقیقات بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند.

 

متهم در بازجویی‌ها ادعا کرد مادر این نوزاد است و به‌خاطر شرایط مالی بد و اعتیاد شدید به مواد مخدر از‌جمله شیشه شرایط نگهداری نوزاد چندماهه خود را ندارد و نوزاد خود را به سطل آشغال انداخته است. استعلام پلیس از اداره ثبت احوال و ادامه تحقیقات نشانگر آن بود که متهم دستگیرشده مادر نوزاد چندماهه است و همسر متهم چندی‌پیش فوت شده است.

 

بنا بر این گزارش، متهم و نوزاد چندماهه برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی