زورگیری سریالی مسافرکش قلابی از نوجوانانسارقی که در پوشش مسافرکش از 10 نفر زورگیری کرده بود، به دام افتاد. 

به گزارش شرق؛ اسفند سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت ‌به‌عنف راننده از مسافر در کلانتری 105 سنایی تشكیل و برای رسیدگی تخصصی و پی‌جویی جرم به پلیس آگاهی ارجاع داده شد. شاکی در شكایت خود به کارآگاهان گفت: برای تردد شهری سوار بر یک خودروی پراید شدم اما راننده پس از عبور از چند خیابان با تهدید قمه دو دستگاه تلفن همراهم به ارزش 30 میلیون تومان را سرقت و من را در مكانی خلوت از خودرو پیاده کرد و به‌سرعت از محل گریخت.

 

کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت‌ به‌عنف بعد از انجام تحقیقات اولیه و بررسی نحوه وقوع جرم موفق شدند سرنخی از حضور یکی از سارقان سابقه‌دار و ساكن غرب استان تهران در این زورگیری به‌ دست بیاورند. با تلاش گسترده مأموران مخفیگاه جدید متهم در شهر قدس شناسایی و با اخذ نیابت این سارق حرفه‌ای چند روز پیش در مخفیگاهش دستگیر شد.

 

متهم در تحقیقات پلیسی به 10 فقره سرقت از افراد نوجوان اعتراف کرد و گفت: سوژه‌های خود را که اكثرا منتظر تاکسی بودند، به‌عنوان مسافرکش سوار خودرو می‌کردم و پس از طی مسیری در محل خلوت با استفاده از سلاح سرد وجه نقد و گوشی موبایلشان را به‌زور از آنها می‌گرفتم و سریع از آن محل دور می‌شدم.

 

سرهنگ كارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به جرمش، با دعوت از شکات تاکنون پنج نفر از مال‌باختگان در محدوده پایگاه دوم و پایگاه پنجم پلیس آگاهی متهم را به‌عنوان سارق اموال خود شناسایی کرده‌اند. همچنین به دستور بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران متهم با قرار مناسب روانه زندان شد و تحقیقات برای كشف سرقت‌های احتمالی و شناسایی سایر شكات همچنان ادامه دارد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------