پلیس به دنبال دستگیری دو سارق مسلح/ سرقت از سوپر مارکت با تهدید چاقو و اسلحه + تصاویردو دوست که با تهدید اسلحه و چاقو از یک سوپرمارکت دستبرد زده بودند،‌تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در مورخه 25/03/1393 وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از یک مغازه سوپرمارکت واقع در اتوبان شهيد محلاتي - خ آب موتور - خ واضحي فر - كوچه رشيدآباد به کلانتری 110 شهدا اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری در محل ، صاحب سوپرمارکتی اعلام کرد دو سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت ویو آبی رنگ اقدام به سرقت مسلحانه از مغازه وی کرده اند .

اخبار,اخبار حوادث ,سرقت ازسوپرمارکت

پرونده در اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت مسلحانه" و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات مالباخته :
 مالباخته پس از حضور در اداره یکم پلیس آگاهی ، در اظهاراتش به کاراگاهان گفت : "در ساعت 20:30  مورخه 25/03/1393 داخل مغازه خود بودم که ناگهان دو نفر وارد مغازه شده و یکی از آنها یک قبضه اسلحه را از زیر لباسش خارج کرد و اعلام نمود : "هرچه پول در مغازه داری ، بده" ؛ بنده به آنها اعلام کردم که اسلحه واقعی نیست که نفر دوم یک قبضه چاقو از زیر لباسش خارج کرد و گفت : "چاقو که دیگه الکی نیست" و پس از آن هر دو نفر به پشت دخل آمده و تمامی وجوه نقد داخل مغازه را سرقت و به سرعت سوار یک دستگاه موتورسیکلت ویو آبی رنگ پارک شده در مغازه شده و اقدام به فرار کردند ؛ در حین فرار سارقین ، یک قوطی کنسرو را به سمت آنها پرتاب کردم که به صورت یکی از آنها برخورد کرد اما آنها بدون توجه به این موضوع از محل فرار کردند" .

اخبار,اخبار حوادث ,سرقت ازسوپرمارکت


مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : "با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در اداره یکم پلیس آگاهی و با توجه به تجهیز محل وقوع سرقت به دوربین های مداربسته و ثبت تصاویر لحظه سرقت ، دستور انتشار تصاویر بدست آمده ی متهمین از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شده و اطلاعاتی در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این اشخاص در اختیار دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های 51055501 و 51055601 در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند " .


 اخبار حوادث  -  باشگاه خبرنگاران

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------