گلوله‌باران مواضع ارتش جمهوری آذربایجان در مرز با ارمنستانگلوله‌باران مواضع ارتش جمهوری آذربایجان در مرز با ارمنستان،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از گلوله‌باران چند باره مواضعش در منطقه قره‌باغ و در مرز با ارمنستان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان امروز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مسلح ارمنستان طی 24 ساعت گذشته، 8 بار به سمت مواضع ارتش جمهوری آذربایجان اقدام با تیراندازی کرده‌اند.

 

به گزارش اسپوتنیک، این وزارتخانه اعلام کرد که مواضع آذربایجان در مناطق کلبجر، جدابک، توفوز و لاچین هفت بار از سمت ارمنستان هدف گلوله انفرادی قرار گرفتند.

 

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان افزود: حادثه دیگری نیز رخ داد که در آن گروه‌های مسلح ارمنی مواضع ارتش آذربایجان مستقر در منطقه کلبجر را بمباران کردند.

 

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان تأکید کرد که «این تیراندازی‌ها هیچ تلفاتی از نظر انسانی و مالی و تجهیزاتی در صفوف ارتش آذربایجان برجای نگذاشته است».

 

این وزارتخانه تأکید کرد که ارتش جمهوری آذربایجان به تمامی این اقدامات تحریک آمیز پاسخ مناسب داده است و فرماندهی نیروهای حافظ صلح روسیه و همچنین مرکز دیده‌بان روسیه و ترکیه از این حادثه مطلع شده‌اند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------